Zrzut ekranu 2015-10-27 o 16.38.51

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Od kilku tygodni informowaliśmy Was o nadchodzących smartfonach od Motoroli, które tym razem nie stawiały na cenę lub wydajność, ale chciały wyróżnić się czymś wyjątkowym. Dzisiaj, po konferencji zorganizowanej z Verizonem w Nowym Jorku, wszystko stało się jasne, a my możemy przedstawić Wam dwa najnowsze smartfony od Amerykanów.

 

Zrzut ekranu 2015-10-27 o 16.38.37

 

Zacznijmy od mniej ciekawego urządzenia, a więc Droid Maxx 2. Czym tak naprawdę jest ten smartfon? Zacznijmy od specyfikacji, a raczej wymieńmy tylko dwa elementy: 5,5-calowy wyświetlacz FullHD i układ Snapdragon 615. Poznajecie ten model? Tak, to Moto X Play pod przebraniem dla sieci Verizon.

 

Zrzut ekranu 2015-10-27 o 16.38.06

 

W takim razie poznajcie tak naprawdę głównego bohatera minionej konferencji, a więc Droid Turbo 2. Zeszłoroczny model z tej serii wszystkim się spodobał, głównie za sprawą swojego akumulatora. W takim razie czym następca zachęca? Zobaczmy specyfikację:

 

  • 5,4-calowy wyświetlacz POLED QuadHD;
  • układ Snapdragon 810;
  • 3 GB RAM;
  • 32/64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+MicroSD do 2 TB);
  • aparaty:
    • przód: 5 MPx;
    • tył: 21 MPx;
  • akumulator o pojemności 3760 mAh.

 

Zrzut ekranu 2015-10-27 o 16.38.20

 

Mniejsze ogniwo, niezbyt lubiany układ Qualcomma, ale jednak ten model ewidentnie dopełnia portfolio Motoroli będą teoretycznie lepszym od Moto X Style, który jednak ma większy wyświetlacz, ale w środku chowa Snapdragona 808. Jednak oczywiście nie mogło zabraknąć wzmianki o nietłukącym się wyświetlaczu, który wyróżnia właśnie Droida Turbo 2 na tle konkurencji. Na konferencji przedstawiono sposób wykonania tego elementu i dla przykładu sam wyświetlacz jest elastyczny, a kryje go jeszcze wiele warstw.

 

motorola droid turbo 2 jkadskjsadjk

 

Tylko rodzina urządzeń Droid kojarzy się z tym, że jest dostępna głównie dla klientów Verizonu. Na szczęście wciąż krąży informacja o Moto Force, która miałaby być odpowiednikiem Droida Turbo 2 dla reszty społeczeństwa. Niestety, nie wspomniano o tym modelu na konferencji.

 

Zrzut ekranu 2015-10-27 o 16.38.58

 

Konferencję możecie obejrzeć pod następującym linkiem: Klik!
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.