galaxy view

Samsung Galaxy View to coś więcej niż więcej. Można powiedzieć, że to nawet coś więcej niż laptop. To prawdziwy monstrum w swojej kategorii. Urządzenie może posłużyć w zasadzie jako… wszystko. Nawet stolik do kawy. Być może jednak parametry przekonają kupujących, że to wartościowe urządzenie? Sprawdźmy, co w nim siedzi i ile nam przyjdzie za to zapłacić.

Dla przypomnienia nadchodzący tablet od Samsunga posiada ekran o przekątnej aż 18,4 cala. Tak, dobrze przeczytaliście. Tak wielki wyświetlacz posiada rozdzielczość Full HD i cechuje się wartością 120 ppi. Wewnątrz zaś za jednostkę napędzająca służy Exynos 7580 taktowany zegarem 1,6 GHz wspierana przez 2 GB RAM. Użytkownikom zostanie zaś oddane 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia do 128 GB za pomocą karty microSD.

Co więcej, Galaxy View posiada przednią kamerką z matrycą wielkości 2,1 megapikseli z funkcją nagrywania wideo w jakości 1080p. Niestety, urządzenie nie posłuży jako aparat na licznych plenerowych wydarzeniach, gdyż nie posiada aparatu z tyłu urządzenia. Może jednak to i lepiej…

galaxy view (2)

Tablet posiada oczywiście wszystkie najnowsze technologie łączności, takie jak 3G, LTE oraz Wi-Fi. Dla fanów samochodowych wycieczek został umieszczony również GPS. Bateria znajdująca się pod obudową charakteryzuje się pojemnością 5700 mAh – wg Samsunga wytrzyma ona 8,5h odtwarzania wideo.

Czy taki tablet ma szansę odnieść sukces na rynku? Bądź co bądź Samsung Galaxy View to potężne 18,4 calowe urządzenie, które może być z początku trudne do ogarnięcia – to przecież wartość większa niż oferują laptopy. Z drugiej strony jako sprzęt do oglądania filmów bądź seriali sprawdzi się świetnie, a nasz komputer pozostanie wolny. Cena: 599 dolarów w pre-orderze.

źródło: GSM Arena