ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LEGO Marvel i nowe zestawy

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

Dziś usługa Disney plus miała swoją premierę. To święto dla fanów produkcji Disneya oraz Marvela, bowiem na platformie znajdziemy dużo filmów i seriali ze stajni Marvela właśnie. Jak uprzyjemnić sobie oglądanie nowych materiałów? Oczywiście kupując nowy zestaw LEGO Marvel!

LEGO Marvel wprowadza kolejne zestawy

Nie tak dawno temu pisaliśmy o tym, że na platformie Disney plus pojawi się serial Groot, wraz z tą informacją pojawiła się także wiadomość, o tym, że do klockowej rodziny dołącza Groot! Tym razem jest podobnie! Nie tak dawno temu LEGO wypuściło zupełnie dwa nowe zestawy skierowane do fanów Iron Mana oraz Thora. Ten drugi zestaw na pewno może złagodzić czas oczekiwania przed premierą filmu Thor: Love and thunder!

LEGO MARVEL zbrojownia Iron Mana!

Tym razem duński producent klocków przygotował niesamowitą dioramę. Ta na pewno wpadnie w oko każdemu fanowi człowieka z żelaza. Zestaw przedstawia zbrojownię Iron Mana! Zestaw jest imponujący, mimo że posiada tylko 496 elementów, to znalazło się w nim naprawdę wiele smaczków. Przede wszystkim fani drugiej części filmu będą poruszeni, bo jedną z figurek jest główny antagonista wspomnianego filmu. Whiplash robi niesamowitą robotę, tym jak został wykonany!

Poza nim w zestawie znajdują się także Tony Stark, Pepper Potts, Nick Fury oraz War Machine. Jeśli zdecydujecie się na zakup tego zestawu, dostaniecie także 3 zbroje do wyboru – MK3, MK25 i MK85. Jednak najfajniejsze wydaję się to, że Tony może ubrać dowolną zbroję! Zestaw jest wyposażony także w centrum naprawcze oraz kultowe Audi R8 Starka. Model ma ok. 17 cm wysokości, 13 cm szerokości i 6 cm głębokości. A przyjdzie nam za niego zapłacić 429,99 zł. Model jest opatrzony kodem #76216

Thor i kozy w LEGO!

Thor: Love and thunder już za kilka tygodni pojawi się na wielkim ekranie. Jednak już przed premierą pojawiły się klocki z serii LEGO Marvel. Tym razem omawianym zestawem jest Drakkar prowadzony przez kozy! Producent opatrzył go kodem #76208. Zestaw składa się z 564 elementów. W nim znajdziemy 5 figurek Thor, Potężna Thor, Walkiria, Korg i Gorr., które robią wrażenie jakością wykonania. Niestety po raz kolejny producent postanowił wrzucić naklejki zamiast nadrukowanych elementów. Serio tęsknie za tym, że LEGO drukowało ozdoby na klockach. Zestaw ma ok. 10 cm wysokości, 43 cm długości i 12 cm szerokości. Kajuta statku posiada otwierany dach. Ten zestaw został wyceniony na 239,99 zł.

Źródło. lego.com

Sprawdź najnowsze wpisy