Google świętuje urodziny Androida i z tej okazji ma dla wszystkich prezent

Newsy

android urodziny google play sklep store

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wczoraj, według Google, był wielki dzień. To właśnie 23 września amerykański gigant świętuje urodziny Androida, ale niezbyt hucznie. Czemu? Ponieważ są tak naprawdę dwie daty, które uważane są za początek najpopularniejszego mobilnego systemu operacyjnego na świecie. Z tego samego powodu dopiero dzisiaj Internauci zauważyli prezent od Google.

 

„Drugie urodziny” świętujemy 5 listopada, gdyż w 2007 roku, właśnie tego dnia, oficjalnie ogłoszono i przedstawiono Androida. Tego dnia także wydano pierwszą wersję beta systemu Google. W takim razie co się wydarzyło 23 września? Jest to dzień (2008 rok), w którym pokazano pierwsze urządzenie z Androidem, a więc HTC Dream, a razem z nim pierwsze pełnoprawne wydanie „Robocika”. Z tej okazji właśnie Google świętuje siódme urodziny swojego sukcesu. Jednak co to za tytułowy prezent? Tapety. Możecie je ujrzeć na początku newsa, a ściągnąć z profilu sklepu Google na własnym portalu społecznościowym: Klik! Podobają się? Słodycz aż bije do nas i tylko chciałoby się… czegoś więcej? Chociażby obniżek w sklepie Play, co zapewne przyniosłoby zysk dla dwóch stron.

 

Jednak oczywiście to tylko moje, polskie czepianie się szczegółów. Cieszmy się, że Android obchodzi swoje siódme urodziny i zaśpiewajmy wszyscy razem „sto lat”! Następnie napiszcie, co powinno Google zapamiętać z tych siedmiu lat życia mobilnego systemu.

 

PS. Również życzenia należą się HTC – sama firma chyba zapomniała o wczorajszym wydarzeniu.

 

źródło: G+


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x