Nowe słuchawki od realme – poznajcie realme Buds Air 3 i Buds Q2s

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Nowe słuchawki od realme pojawią się w Polsce już na początku marca. Firma wprowadzi realme Buds Air 3 oraz Buds Q2s do sprzedaży już 8 marca. To kolejna premiera, którą dziś ogłosiła firma. Wcześniej mogliśmy zobaczyć smartfony realme GT 2 Pro oraz realme GT 2. Widać, że europejski rynek staje się jednym z ważniejszych dla producenta, jeżeli chodzi o wprowadzanie nowych sprzętów. Oto co ciekawego mają do zaoferowania słuchawki od realme.

Słuchawki realme Buds Air 3 oraz Buds Q2s

realme Buds Air 3
realme Buds Air 3

Wiadomo, że MWC to okres, kiedy pojawia się dużo ciekawych premier. Obok smartfonów często dostajemy także akcesoria i nie inaczej jest w tym przypadku. realme wprowadzi bowiem do sprzedaży nowe słuchawki, a będą to Buds Air 3 oraz Buds Q2s. Te pierwsze charakteryzują się funkcją redukcji szumów z otoczenia (42 dB) oraz certyfikatem TÜV Rheinland (pierwsze słuchawki z takim certyfikatem na świecie). Jeżeli chodzi o ANC, to względem poprzedniej generacji nowe Buds Air 3 robią to lepiej o aż 68 procent. 10 minut w etui ładującym ma przełożyć się na 100 minut odtwarzania muzyki, a same słuchawki mogą grać około 30 godzin, a słuchawki podłączymy do dwóch urządzeń jednocześnie.

realme Buds Q2s
realme Buds Q2s

Jeżeli chodzi o realme Buds Q2s to te słuchawki także mają sporo do zaoferowania. 10 minut ładowania ma przełożyć się na 3 godziny słuchania muzyki (łącznie 30 godzin). Wyposażono je w ten sam przetwornik, co Buds Air 3. W trakcie rozmów telefonicznych będzie można wykorzystać redukcję szumów ENC. Te słuchawki mają być po prostu tańszą alternatywą dla wersji Air. I jeżeli chodzi o ceny oraz dostępność w naszym kraju, to ta prezentuje się następująco.

Zobacz też: Recenzja realme GT 2 Pro – nowy flagowiec, który wiele potrafi.

Cena realme Buds Air 3 i Buds Q2s

  • realme Buds Air 3 – cena 279 złotych i w sprzedaży pojawią się 8 marca w sklepie realme.pl oraz na realmeshop.pl orazł w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD oraz x-kom.
  • realme Buds Q2s – cena 149 złotych i również w sprzedaży pojawią się od 8 marca, a dostępne będą w sklepie realme.pl oraz na realmeshop.pl oraz w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD oraz x-kom.

Źródło: realme

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy