Postacie z Księgi Boby Fetta w Fortnite!

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Pierwsza kolaboracja hitowego serialu Disney+ z grą Fortnite miała miejsce w grudniu zeszłego roku. Wówczas do dzieła Epic Games trafił skin tytułowego bohatera serii. Teraz w grze pojawią się kolejne postaci znane nam z Księgi Boby Fetta.

Fennec Shand i Krrsantan w Fortnite!

Postacie z Księgi Boby Fetta w Fortnite!

Twórcy gry poinformowali nas dzisiaj, że w sklepie są już dostępne nowe skórki. Przedmioty są zainspirowane bohaterami oraz uniwersum serialu, który funkcjonuje w świecie Gwiezdnych Wojen. Do Fortnite trafiły skórki postaci takich jak Fennec Shand i Krrsantan. Dodatkowo jeśli nie udało wam się zrobić tego w grudniu, w sklepie możecie ponownie zakupić skina Boby Fetta. Oczywiście wszystkie akcesoria dostępne są w zestawach. Poniżej znajdziecie skład zestawów, które pojawiły się dziś w sklepie Fortnite.

Zestaw Łowcy Nagród
Skin Fennec Shand
Skin Krrsantan
Plecak „Znak Minotaura”
Plecak „Symbol klanu Huttów”
Lotnia „Statek Fennec”
Emotka „Tak każe obyczaj”

Zestaw Boby Fetta
Skin Boba Fett
Plecak „Rakietowy Z-6”
Kilof „Kij Gaffi”
Lotnia „Statek Boby Fetta”
Emotka „System Namierzający Aktywny”

Za pierwszy oraz drugi zestaw trzeba zapłacić po 2300 v-dolców. Zakup 2800 sztuk waluty funkcjonującej w grze to wydatek rzędu 71 złotych. Oczywiście nie musimy rzucać się na całe zestawy, ponieważ trzy podstawowe skiny możemy kupić oddzielnie. Kosztują one wtedy po 1500 v-dolców. Dodatkowo poza zestawami do sklepu trafiły trzy przedmioty pochodzące z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Mowa tu o skinie „Szturmowiec Imperialny” (1500 v-dolców), emotce „Ciemna Strona” (200 v-dolców) oraz lotni Y-Wing (1200 v-dolców).

Zobacz też: Euro Truck Simulator 2: Heart of Russia – pierwszy zwiastun dużego DLC

Epic Games wyraźnie rozpieszcza swoich fanów kolejnymi aktualizacjami sklepu. W zeszłym tygodniu do gry Fortnite trafili bowiem muzycy wchodzący w skład zespołu Silk Sonic, czyli Bruno Mars oraz Anderson .Paak. Nowa aktualizacja odchodzi teraz od tematyki muzycznej uderzając w tony jednego z najbardziej znanych uniwersum science-fiction. Fani świata Gwiezdnych Wojen na pewno będą zadowoleni z tego, co przyszykowało dla nich Epic Games.

Źródło: Epic Games

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy