Euro Truck Simulator 2: Heart of Russia – pierwszy zwiastun dużego DLC

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

SCS Software opublikowało pierwszy zwiastun najnowszego dodatku do gry Euro Truck Simulator 2. DLC zatytułowane Heart of Russia zabierze nas wgłąb największego kraju na świecie. Czy jesteście gotowi na podróż?

Gameplay z Euro Truck Simulator 2 – Heart of Russia robi wrażenie

Euro Truck Simulator 2: Heart of Russia

Czeski producent filmem z rozgrywki podzielił się za pośrednictwem platformy YouTube. Dzięki wideo możemy zobaczyć, co zaoferuje nam dodatek Heart of Russia. W dwudziestominutowym gameplayu oglądamy podróż pomiędzy dwoma rosyjskimi miastami — Wiaźmą i Kaługą. Obie te miejscowości leżą między Moskwą a Białorusią.

Czytając komentarze zarówno pod filmem na YouTube jak i blogu SCS Software łatwo zauważyć nastroje graczy. Fani Euro Truck Simulator 2 wyraźnie są zachwyceni tym, co szykuje dla nich czeskie studio. Trzeba jednak zaznaczyć, że na każdym kroku SCS Software informuje, że DLC wciąż jest w fazie produkcji. Oznacza to, że finalna wersja dodatku może różnić się od tego co zdążyliśmy już zaobserwować. Dotychczas Czesi o postępach w tworzeniu Heart of Russia informowali za pomocą zrzutów ekranu z gry. Teraz jednak w końcu możemy obejrzeć pełen gameplay.

Zobacz też: Buty do uciekania przed Creeperami — oto współpraca Minecraft x Puma

DLC będzie można kupić za pośrednictwem platformy Steam. Na chwilę obecną nie wiemy niestety, kiedy dodatek trafi do sprzedaży. Najprawdopodobniej wydarzy się to już wkrótce, ponieważ wideo z rozgrywki prezentuje się naprawdę dobrze i wygląda na dopracowane. Jednak żeby zagrać w Heart of Russia, musimy najpierw wyposażyć się w podstawową wersję gry Euro Truck Simulator 2. „Rosyjski” dodatek będzie już ósmą oficjalną modyfikacją wydaną w przeciągu dziewięciu lat. Wcześniej do sprzedaży trafiały:

 • Going East! (Polska, Słowacja, Czechy i Węgry)
 • Scandinavia (Dania, Norwegia i Szwecja)
 • Vive la France! (Francja)
 • Italia (Włochy)
 • Beyond the Baltic Sea (Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja i Finlandia)
 • Road to the Black Sea (Rumunia, Bułgaria i Turcja)
 • Iberia (Francja, Hiszpania i Portugalia)

Źródło: SCS Software

  Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

  Partner poradnika:

  Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
  Impression Tag
  Sprawdź najnowsze wpisy