Play ułatwi życie – zamówienia od operatora odbierzemy w paczkomatach

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Play wprowadził możliwość odbioru zamówień w paczkomatach InPost. Ma to ułatwić klientom fioletowego operatora sam proces odbioru, bo łącznie z innymi sposobami, można będzie skorzystać z aż 29 tysięcy miejsc, gdzie obierzemy paczkę. I to faktycznie może być ułatwienie, a szczególnie dla osób, które bardzo przyzwyczaiły się do robienia zakupów z odbiorem w paczkomacie.

Play – zamówienie odbierzemy w paczkomacie

Play InPost paczkomaty

Paczkomaty InPost to zdecydowanie jedna z najwygodniejszych form odbioru przesyłek lub też ich wysyłania. Nie dziwne więc, że wiele osób uzależnia swoje zakupy od tego, czy jest dostępna taka właśnie forma wysyłki. Od teraz robiąc zakupy na stronie Play można będzie korzystać także z opcji dostawy do paczkomatów. To ma być kolejne ułatwienie dla klientów, którzy do tej pory mogli korzystać z opcji odbioru osobistego w salonie operatora czy dostawy kurierem do domu. Obecność paczkomatów InPostu w ofercie Play z pewnością sprawi, że zakupy u operatora zrobi więcej osób.

Play jednocześnie poinformował, że oferuje również wybór dogodnej dla klientów metody płatności. Za zamówienie będzie można zapłacić od razu przy jego składaniu lub zdecydować się na płatność przy odbiorze. Teraz klienci Play będą mogli skorzystać z paczkomatów InPost, ale także punktów odbioru DHL i DPD. Do tego dochodzą także punkty odbioru w niektórych sklepach (Żabka, Abc, InMedio, Shell, Lewiatan, Biedronka, Kaufland, Groszek, Relay, Moya, Stokrotka, 1 Minute, API MARKET czy Społem).

Zobacz też: Aplikacja Twój telefon z nowymi funkcjami.

Warto tutaj dodać, że zamawiać ze strony Play można także wtedy, kiedy nie jest się klientem operatora. W sklepie Play znajdziemy bowiem np. smartfony, które można kupić bez wiązania się z Play abonamentem. I czasem trafiają się tam przyzwoite okazje. Jeżeli będzie się zawierało umowę z Play przez sklep internetowy, weryfikacja tożsamości będzie odbywała się z wykorzystaniem mojeID. Tutaj autoryzacja będzie wymagała logowania do bankowości elektronicznej.

Źródło: Play informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy