LG-Nexus-5-2015-renders

LG Nexus 5 (2015) to jeden z tych odświeżonych modeli, na które wyczekuje się jak na szpilkach. Poznaliśmy już specyfikację techniczną, zobaczyliśmy go na realnych zdjęciach, przecieki znacznie podsyciły nasze oczekiwania. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze znajomości ceny oraz daty premiery. Myślę jednak, że i temu możemy teraz zaradzić.

 

W następcy Nexusa 5 pokładane są spore nadzieje, a fakt, że za robotę odpowiedzialny jest ten sam producent tylko dźwiga poprzeczkę. 5,2 calowy ekran, rozdzielczość QHD, Snapdragon 818 oraz 3 GB pamięci RAM. Dodatkowo matryca aparatu Sony IMX 278. Już te parametry dają nam obietnicę dobrego sprzętu. Zważywszy również na pochodzenie z serii Nexus o najnowsze oprogramowanie nie będzie trzeba się martwić – Google zadba o odpowiednio częste aktualizacje.

 

Kiedy więc premiera urządzenia? Podążając za informacjami pochodzącymi z Korei Południowej Nexusa 5 (2015) możemy się spodziewać już za miesiąc – 29 września. Nie wiadomo jednak, kiedy pojawi się Nexus 6 produkowany przez Huawei.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.