ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Remnant From the Ashes

Epic Games Store z kolejną darmową grą – można oszczędzić prawie 150 zł

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Kolejny dzień na Epic Games Store przynosi następną darmową grę na PC. I tak teraz będzie codziennie, aż do końca roku. Wcześniej gracze mogli odebrać Shenmue III oraz Neon Abyss. Teraz przyszła pora na produkcję TPP, która przenosi graczy w sam środek prawdziwego piekła. Graczom przyjdzie się zmierzyć z potworami, a miłośnicy postapokaliptycznych klimatów powinni być zadowoleni.

Darmowa gra od Epic Games Store – Remnant: From the Ashes

Codziennie po godzinie siedemnastej na stronie Epic Games Store będą pojawiały się darmowe gry. Do końca roku będzie więc można rozbudować swoją bibliotekę produkcji.  Dziś w ofercie Remnant: From the Ashes, czyli całkiem nowy tytuł, który na platformie normalnie wyceniany jest na 149 złotych. To więc solidna oszczędność. Grę można odebrać do 19 grudnia do godziny 17.00.

Remnant: From the Ashes to strzelanka akcji z trzeciej osoby, w której musisz przetrwać w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez przerażające kreatury. Jako jeden z ostatnich pozostałych przy życiu członków ludzkości wyruszysz w podróż w pojedynkę lub u boku nawet dwóch innych ocalałych, aby stawić czoła hordom zabójczych przeciwników i epickich bossów — oraz by odzyskać wszystko, co zostało utracone. Świat pogrążył się w chaosie przez starożytne zło z innego wymiaru. W walce o przetrwanie ludzkość sięga po technologię umożliwiającą otwieranie portali do innych światów i alternatywnych rzeczywistości. Musisz użyć tych przejść, aby odkryć prawdę o tym, skąd pochodzi ta potężna zła siła i poszukać zapasów, aby pomóc ludzkości odbudować dawny świat… a wszystko to, aby nasz gatunek mógł przetrwać.

Remnant: From the Ashes – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Play NEXT znika z rynku – co z jego użytkownikami?

Z każdym dniem darmowe gry na Epic Games Store stają się coraz ciekawsze. Zobaczymy, czym jeszcze zaskoczy graczy platforma, bo do końca roku zostało jeszcze trochę czasu.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy