Darmowa dostawa kurierem zakupów z Allegro będzie obowiązywać na stałe od obniżonej kwoty. Skorzystają na tym użytkownicy programu Smart!, którzy wolą kuriera od punktów odbioru lub zamawiają towary o dużych gabarytach.

Darmowa dostawa kurierem na Allegro od 40 zł zostaje na stałe

allegro darmowa dostawa

Jeszcze kilkanaście tygodni temu osoby korzystające z programu Smart! na Allegro mogły cieszyć się darmową dostawą, gdy zrobiły zakupy u jednego sprzedawcy za min. 40 zł (dostawa do punktów odbioru) lub za min. 80 zł (dostawa kurierem). We wrześniu tego roku Allegro obniżyło minimalną kwotę potrzebną do darmowej dostawy kurierem. Od tamtej pory robiąc zakupy za min. 40 zł u jednego sprzedawcy, dostawę kurierem mamy bezpłatną. Ta zasada miała obowiązywać do 3 stycznia 2022 roku. Już wiadomo, że będzie jednak inaczej.

Allegro rozesłało do swoich użytkowników maile z informacją o zmianach na platformie. Jedną z nich jest bezterminowe obowiązywanie darmowej dostawy kurierem w przypadku zamówień od 40 zł. Od kilku miesięcy trwa promocja, w ramach której z bezpłatnej dostawy kurierem w Allegro „Smart!” możesz skorzystać przy zakupach u jednego sprzedającego za minimum 40 zł. Będzie to już stała korzyść z Allegro „Smart!” – ogłosił polski gigant e-commerce.

Czytaj także: Dostawy do automatów Allegro One Box w kolejnych 8 dużych miastach

Korzystanie z Allegro Smart! kosztuje obecnie 10,99 zł miesięcznie lub 39 zł rocznie. Program pozwala m.in. na zaoszczędzenie na dostawach zakupów, a także na dostęp do limitowanych ofert.

źródło: Allegro

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.