ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Allegro One Box w kolejnych miastach

Dostawy do automatów Allegro One Box w kolejnych 8 dużych miastach

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Allegro poinformowało, że dostawy do jego automatów paczkowych One Box są już dostępne w kolejnych 8 dużych miastach Polski. Wkrótce maszyny pojawią się również w mniejszych miejscowościach. Do końca tego roku wszystkie dostawy do automatów One Box i punktów One Punkt są darmowe.

Allegro One Box — dostawy w kolejnych miastach

Allegro One Box w kolejnych miastach

Do zielonych automatów Allegro zakupy mogą już zamawiać mieszkańcy Poznania, Wrocławia, Gdańska, Gdyni, Łodzi, a także Bydgoszczy, Krakowa i Katowic. To jednak dopiero początek. Do końca 2022 roku polski gigant e-commerce chce mieć co najmniej 3000 takich maszyn w Polsce.

Allegro ogłosiło współpracę z koncernem Shell oraz siecią sklepów Stokrotka. Dzięki wspólnym działaniom automaty paczkowe One Box mają pojawić się również w mniejszych miejscowościach. Projekt ten bardzo dobrze wpisuje się w naszą strategię relacji z klientem i zaspokajaniu jego potrzeb konsumenckich. Chcemy aby nasze sklepy i ich najbliższe otoczenie było miejscem, gdzie szybko i wygodnie będzie można załatwić jak najwięcej swoich codziennych spraw i potrzeb  – mówi Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu Stokrotki, dyrektor sprzedaży i marketingu.

Czytaj także: Polacy nie ufają sprzedawcom w internecie — pokazują to te dane

Ważnym elementem strategii Allegro związanej z automatami paczkowymi są działania proekologiczne. Po pierwszej odebranej przesyłce klient otrzymuje kod umożliwiający bezpłatne nadanie sprawnego, choć niepotrzebnego już sprzętu elektronicznego. Allegro obiecuje również, że po każdej 10 odebranej przesyłce (a do końca tego roku już po trzech) posadzi drzewo z dedykacją od klienta.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy