samsung galaxy note 4 ajjasdjdsalnsad

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zeszłoroczny phablet Samsunga z serii Note, po premierze jego następcy, zyskał jeszcze większa ilość fanów. Ma wymienialny akumulator, można rozszerzyć jego pamięć wbudowaną za pomocą kart MicroSD, a także jest idioto-odporny. Teraz ma również aktualne oprogramowanie.

 

Dzisiaj Koreańczycy, po kilkumiesięcznej przerwie, usprawnili Galaxy Note 4. Smartfon ten otrzymał właśnie najnowszy system w postaci Androida 5.1.1 Lollipop razem ze wszystkim poprawkami błędów, które dotychczas zostały odkryte. Jak to bywa w przypadku programów aktualizacji koreańskich smartfonów, tak i teraz to Polacy zostali wyróżnieni i jako pierwsi otrzymali właśnie najnowsze oprogramowanie. Dostępne jest ono za pomocą systemu OTA lub też poprzez program Odin. Jednak, jak można przeczytać na forum XDA-Developers, model N910C wyposażony w 64-bitowy układ Exynos nie wspiera właśnie tej architektury za sprawą ograniczeń w oprogramowaniu. Może mieć to związek z tym, że druga odmiana Note 4, która korzysta ze Snapdragona 805, nie ma również technicznych możliwości, aby wesprzeć „64 bity”.

 

Mimo wszystko, znowu pojawia się pytanie czy to dobrze, że Polacy jako pierwsi otrzymują aktualizację? Testerzy czy jednak wybrańcy? Oczywiście to tylko kwestia czasu, aż wszyscy użytkownicy Galaxy Note 4 będą korzystać z Androida 5.1.1 Lollipop.

 

 

źródło: SamMobile




Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.