ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
wypożyczalnia play now

Otwarte okno w Play NOW — pakiet Extra odkodowany na miesiąc

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Od dziś do 9 stycznia 2022 roku w Play NOW i Play NOW TV trwa otwarte okno. Kanały wchodzące w skład pakietu Extra są dostępne bez opłat dla wszystkich osób korzystających ze wspomnianych usług fioletowego operatora. Niektórzy mogą również liczyć na możliwość bezpłatnego korzystania z Viaplay.

Otwarte okno w Play NOW

Crime+Investigation Polsat, HISTORY2, BBC Brit, BBC Earth, Extreme Channel, Ginx eSports TV, Motowizja, MTV Live HD, AXN, 13 Ulica, AMC, Epic Drama, SCI FI, Kino Polska oraz Romance TV — to przykładowe kanały z pakietu Extra, dostępne przez miesiąc za darmo dla użytkowników Play NOW i Play NOW TV. Łącznie pakiet zawiera ponad 30 pozycji. Są to kanały m.in. z filmami, programami popularno-naukowymi, produkcjami dokumentalnymi, a także materiałami dotyczącymi sportu, muzyki i motoryzacji.

Użytkownicy Play NOW TV z dekoderem TV BOX mogą również do końca stycznia korzystać z darmowego dostępu do Viaplay. Wystarczy wysłać z numeru do zarządzania usługą telewizyjną SMS o treści Link pod 802. W odpowiedzi otrzymamy link, który musimy kliknąć i założyć za jego pośrednictwem konto. Tylko w Viaplay można obejrzeć rozgrywki Bundesligi, Ligi Europy UEFA, NHL czy transmisje KSW, a także oryginalne filmy i seriale — przypomina fioletowy operator.

Czytaj także: Tinder i Spotify wprowadzają nowy tryb do aplikacji randkowej!

31 stycznia 2022 roku darmowy dostęp do Viaplay zostanie wyłączony. Chętni użytkownicy będą mogli dalej korzystać z platformy, ale już za opłatą.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy