ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Motorola Moto Watch 100 render

Tak ma wyglądać Motorola Moto Watch 100 – co będzie oferował nowy smartwatch?

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Motorola nie jest producentem, którzy kojarzy się ze smartwatchami. Moto Watch 100 raczej tego nie zmieni, ale może być całkiem ciekawą alternatywą dla tych, którzy lubią ten rodzaj urządzeń. Do sieci trafiły nowe renderny prezentujące wygląd urządzenia, a i sama specyfikacja jest już w duże mierze znana. Teraz tylko czekać na premierę, której data dalej jest tajemnicą.

Zdjęcia Motorola Moto Watch 100 i częściowa specyfikacja

Motorola Moto Watch 100

Smartwatche coraz częściej stają się stałym elementem portfolio producentów smartfonów. Swoje sprzęty mają Samsung, Apple, Huawei, Oppo, Xiaomi, realme czy OnePlus. Motorola także zamierza chyba mocniej dać o sobie znać, ponieważ o Moto Watch 100 słyszymy już nie pierwszy raz. Tym razem możemy spojrzeć na nowe zdjęcia inteligentnego zegarka. Oczywiście dalej mówimy tutaj o niepotrwierdzonych informacjach, więc finalnie sprzęt może odrobinę odbiegać od tego, co tutaj widzimy.

Motorola Moto Watch 100 render

Motorola Moto Watch 100 będzie miał okrągły wyświetlacz LCD o średnicy 1,3 cala (360×360 pikseli). Jeżeli ktoś sądził, że sprzęt doczeka się obrotowego pierścienia, to wygląda na to, że niestety tak się nie stanie. Na kopercie będą za to dwa przyciski funkcyjne, choć wcześniej pojawiały się zdjęcia zegarka z odrobinę innymi przyciskami. Możliwe, że Motorola przygotowuje po prostu kilka różnych wariantów sprzętu. Spodziewamy się także, że smartwatch będzie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 4100 i będzie działał w oparciu o Wear OS.

Zobacz też: Huawei Watch GT Runner – co wiemy o nowym smartwatchu?

Nie zabraknie oczywiście trybów sportowych, których na pokładzie zegarka ma być ponoć całkiem sporo. Urządzenie ma mieć akumulator o pojemności 355 mAh i korzystać z Bluetooth 5.0. Do tego dojdzie także moduł GPS, a koperta ma być wykonana ze stopu aluminium. Sam zegarek ma ważyć około 29 gramów przy wymiarach 42 x 46 x 11,9 mm. Wiadomo jeszcze, że będzie wodoodporny do 5 ATM. Trudno jeszcze oceniać, czy Motorola Moto Watch 100 będzie sukcesem sprzedażowym, ale jeżeli zostanie dobrze wyceniony, to na pewno znajdzie sporo zwolenników.

Źródło: 91mobile / GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy