ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
realme gt master aparat w ekranie

Czego spodziewać się po nowych realme? Na przykład aparatu w ekranie

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Przepis na sukces realme to niewątpliwie bardzo dobrze wycenione smartfony z ponadprzeciętną specyfikacją techniczną. Firma co krok może pochwalić się świetnymi wynikami sprzedaży i innymi, pobocznymi sukcesami. Niemniej producent zdaje się nie zapominać także o wprowadzaniu nowych technologii. Otóż do Sieci przedostał się patent realme, który wskazuje, że firma jest zainteresowana modelami z aparatem selfie ukrytym w ekranie. Jakby nie patrzeć, jest w tym wiele sensu, gdy dołożymy wcześniejsze wypowiedzi osób blisko związanych z marką.

realme nie chce wracać do wind, a zatopić aparat w ekranie

Powyżej możecie zobaczyć rysunki technologiczne, które pojawiły się w patencie tytułowego producenta związanym właśnie z jednym z nadchodzących urządzeń. Elementem wyróżniającym ten model realme ma być aparat ukryty w ekranie. Cała reszta zdaje się nie odbiegać znacząco od dzisiejszych modeli. Widać to między innymi po wyspie aparatów oraz rozmieszczeniu poszczególnych elementów. Co więcej, prawdopodobnie pierwszy smartfon realme z ukrytym aparatem do selfie może otrzymać też delikatnie zakrzywiony wyświetlacz. Doskonale widać to na rzucie od góry i dołu urządzenia, gdzie zarówno tylna, jak i przednia powierzchnia schodzą ku sobie.

Zobacz też: Prezenty od Play na święta — m.in. 2x więcej GB.

Wspomniałem wcześniej o wypowiedziach osób z realme, które potwierdzają, że firma może chcieć zaistnieć z omawianą technologią. Otóż w wielu wywiadach pojawiały się wzmianki, że firma nie wróci już do wind lub nie pójdzie w stronę sliderów. Jednocześnie nie pojawiało się zaprzeczenie, jakoby realme miało nie chcieć wprowadzać urządzeń z wyświetlaczami bez wycięć. Kiedy dokładnie poznamy model z powyższego patentu? Niestety na odpowiedź na to pytanie jeszcze musimy zaczekać.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy