ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Play prezenty na święta

Prezenty od Play na święta — m.in. 2x więcej GB w ofercie internetu bezprzewodowego

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Play ogłosił, jakie prezenty na święta ma dla swoich klientów. Z całej listy można wyróżnić m.in. podwojoną liczbę GB w ofercie internetu bezprzewodowego. To jednak nie wszystko.

Prezenty na święta od Play

Play prezenty na święta

W ofercie internetu bezprzewodowego za 50 zł Play proponuje 200 GB miesięcznie, a nie jak dotychczas 100 GB. Do tego dochodzi przenośny router WiFi za 9 zł na start. Z tej propozycji można skorzystać tylko online, na stronie fioletowego operatora.

Wybierając abonament głosowy z dużym pakietem internetu Play M, L lub HOMEBOX i smartfonem, można otrzymać drugi telefon w prezencie. Dotyczy to par urządzeń Samsung Galaxy A52s 5G + Samsung Galaxy A03s oraz Xiaomi Redmi Note 10 5G + Xiaomi Redmi 9A.

Osoby, które jednocześnie zakupią internet stacjonarny do domu oraz telewizję PLAY NOW TV z dekoderem z systemem Android TV mogą liczyć na dodatkowe urządzenie w prezencie. Do wyboru są soundbar JBL Cinema SB 120 i tablet Alcatel 3T 10 4G.

W promocyjnych świątecznych ofertach Play proponuje internet stacjonarny przez pół roku za 0 zł, niezależnie od wybranej prędkości. Po promocyjnym okresie miesięczna opłata wyniesie od 40 zł.

Czytaj także: Windows 11 w wersji 22494 już tu jest – świetna nowość nadchodzi!

Z kolei w Junior BOXie do dowolnego smartfona fioletowy operator proponuje prezent w postaci bezprzewodowych słuchawek Motorola Vervebuds 100 lub opaski sportowej Xiaomi Mi Smart Band 5. W wybranych taryfach Junior BOX i Mix Play daje również 100 GB na social media ważne przez 90 dni.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy