ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
gdzie jest dziecko t-mobile

Happy Fridays w T-Mobile: usługa „Gdzie jest dziecko” za darmo na 30 dni

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

T-Mobile ogłosił kolejną odsłonę akcji Happy Fridays — tym razem bonus dla klientów to usługa Gdzie jest dziecko za darmo na 30 dni. Będzie można ją aktywować już od jutra. Wyjaśniamy, jak to zrobić.

Usługa „Gdzie jest dziecko” od T-Mobile bezpłatnie na miesiąc

Usługa proponowana przez magentowego operatora pozwala sprawdzić lokalizację dziecka. Działa to również wtedy, gdy urządzenie nie ma włączonej funkcji lokalizacja, a nawet gdy dziecko nie ma smartfona, tylko klasyczny telefon komórkowy. Na mapie zobaczysz, czy twoja pociecha spędza czas z przyjaciółmi na szkolnym boisku czy może stoi pod domem i zagadała się z kolegą z klasy — wyjaśnia T-Mobile.

Od jutra (22 października) do wtorku (26 października) można bezpłatnie odebrać bezpłatny dostęp do usługi na miesiąc. Żeby to zrobić, wystarczy wybrać odpowiednią opcję w aplikacji Mój T-Mobile. Jeśli nie chcemy ponosić żadnych opłat, powinniśmy pamiętać, żeby pod koniec promocyjnego miesiąca zrezygnować z pakietu. W przeciwnym razie dostęp zostanie przedłużony, ale już za opłatą (6,15 zł tygodniowo).

Czytaj także: NVIDIA GeForce NOW RTX 3080 – wyższa forma streamowania gier i nowa subskrypcja

Magentowy operator kieruje swoją promocję do klientów oferty MIX (Frii Mix), na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) oraz osób posiadających abonament w T-Mobile (T, Rodzina). Z propozycji mogą skorzystać osoby, które dotychczas nie korzystały z usługi Gdzie Jest Dziecko i obecni użytkownicy Pakietu Cyklicznego Standard.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy