ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Life Unstoppable

Dom Niespodzianek – Samsung pokazuje, jak wiele można zdziałać w domowym zaciszu

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Dziś odbyła się prezentacja z serii Samsung Life Unstoppable, czyli wydarzenia prezentującego rozwiązania producenta. Tym razem nie skupiono się jednak na smartfonach, ale na produktach domowych. Mówiono o lodówkach, oczyszczaczach powietrza, ale nie zabrakło także produktów z segmentu bardziej rozrywkowego.

Dom Niespodzianek – Samsung prezentuje nową rzeczywistość

Samsung Life Unstoppable
Fot. Samsung

Nie jest chyba tajemnicą to, że pandemia wpłynęła na to, jak postrzegamy nasze domy. Część z nas źle zniosła okres kwarantanny, a inni wykorzystali go do tego, by się rozwijać. Jednak zmiany zauważył chyba każdy. I dlatego też Samsung stworzył ciekawą prezentację, którą nazwano Dom Niespodzianek. Można było zobaczyć wycieczkę po wirtualnym domu, gdzie wykorzystano oczywiście produkty producenta. Samsung chciał tym zainspirować nas do tego, by nawet w codziennych i do bólu nudnych czynnościach, znaleźć coś inspirującego.

W Samsung opracowujemy innowacje, które wykraczają poza oczekiwania użytkowników: od składanych telefonów przez telewizory prezentujące dzieła sztuki, aż po pralki, które piorą szybciej oszczędzając czas, detergenty i wodę. „Dom Niespodzianek” pokazuje, w jaki sposób nasze połączone produkty wprowadzają innowacje, które pomagają klientom żyć bez ograniczeń.

Benjamin Braun, Chief Marketing Officer Samsung Europe.

Zobacz też: Amazon Prime w wyjątkowej promocji – dostęp na rok za mniej, niż 50 złotych.

Samsung Life Unstoppable

Co mogliśmy zobaczyć na prezentacji? Nowe, modułowe lodówki z serii Samsung Bespoke. Tutaj mówiono o tym, jak można dostosować ich wygląd oraz rozmiar do swoich potrzeb. Nie zabrakło także inteligentnych odkurzaczy Bespoke Jet oraz Jet Bot AI+. Ciekawym rozwiązaniem jest nowa szafka na ubrania Bespoke AirDresser, która za pomocą pary wodnej odświeża sama odzież. Nie zabrakło także telewizorów The Frame czy soundbarów. Niestety, ale nie wiemy jeszcze, jak ma wyglądać dystrybucja zaprezentowanych dziś produktów w Polsce. Część z nich jest oczywiście dostępna w Polsce, ale nie wszystkie. Jeżeli się pojawią, to z pewnością damy Wam o tym znać. Wydarzenie możecie zobaczyć na TEJ STRONIE.

Źródło: Samsung informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy