ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
lg gram z dlaczego windows 11 za darmo

Wszystkie nowe ultrabooki LG gram trafią na półki z Windowsem 11

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Nowe ultrabooki LG gram trafią na sklepowe półki z Windowsem 11 na pokładzie. Dotyczy to wszystkich urządzeń dostarczanych do sklepów od bieżącego miesiąca. Południowokoreańska firma wyjaśniła również, co z nową wersją systemu dla starszych egzemplarzy ultrabooków.

Ultrabooki LG gram z Windowsem 11

lg gram z windowsem 11

LG poinformowało, że ultrabooki gram dostarczane od października 2021 roku będą pracować pod kontrolą Windowsa 11. Jednocześnie producent zapewnił, że wszystkie egzemplarze ultrabooków wyprodukowane w 2021 roku spełniają wymagania nowej wersji systemu. Jeśli zatem kupiliśmy ultrabooka LG gram kilka tygodni temu i został on wyprodukowany w tym roku, nic straconego. Również będziemy mogli korzystać z Windowsa 11. Będzie jednak konieczne pobranie aktualizacji ze strony internetowej Microsoftu.

Czytaj także: Nowy Samsung Serwis Klienta – zniżki na naprawy, a niektóre nawet w ciągu godziny

Udostępnienie ultrabooków LG gram z systemem Windows 11 zaraz po wprowadzeniu na rynek tego systemu operacyjnego jest przykładem naszego zaangażowania w zapewnienie klientom najnowszych technologii oferowanych przez naszych partnerów — twierdzi Jang Ik-hwan, Starszy Wiceprezes i Kierownik Jednostki Biznesowej ds. Informatyki w firmie LG Electronics Business Solutions. Jak dodaje, większość właścicieli laptopów będzie musiała zainstalować najnowszą wersję Windowsa we własnym zakresie, jednak dla wielu klientów LG istotne jest gotowe rozwiązanie pozwalające od razu rozpocząć pracę.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy