ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Serwis Klienta Warszawa naprawa

Nowy Samsung Serwis Klienta – zniżki na naprawy, a niektóre nawet w ciągu godziny

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Uruchomiony został właśnie nowy Samsung Serwis Klienta w Warszawie. To salon, który ma oferować kompleksowe podejście do naprawy urządzeń z serii Samsung Galaxy. Co więcej, jeżeli zdecydujemy się go odwiedzić do 12 października, możemy liczyć na 10 procent zniżki na naprawę. Wystarczy podać hasło „dobry początek”.

Samsung Serwis Klienta w Warszawie

Samsung Serwis Klienta Warszawa naprawa

Nowy Samsung Serwis Klienta znajduje się w Warszawie w kompleksie biurowym Spark (Aleja Solidarności 171). Co czeka na osoby, które pojawią się na miejscu? Przede wszystkim będzie tam można oddać w dobre ręce swój sprzęt z serii Samsung Galaxy (smartfon lub tablet) i liczyć na jego profesjonalną naprawę. Jeżeli specjaliści stwierdzą, że jest ona możliwa szybko, to dało się będzie to zrobić nawet w godzinę.

Po entuzjastycznie przyjętej ofercie usług Serwisu 2.0, w ramach którego do portfolio włączyliśmy m.in. usługę wygodnej naprawy online, przyszedł czas na ukłon w stronę tej grupy klientów, którzy serwis wolą odwiedzać osobiście. Stąd kolejny punkt stacjonarny na mapie Warszawy – z przestronną i przytulną zarazem przestrzenią, gdzie klienci będą mogli nie tylko naprawić urządzenie, ale i komfortowo spędzić czas, napić się kawy i spokojnie załatwić sprawy, z którymi do nas przyszli. Zadbaliśmy, by nowy serwis miał odpowiednią infrastrukturę parkingową i był ulokowany w miejscu dobrze skomunikowanym z resztą miasta. Nowy Samsung Serwis Klienta jest też miejscem przyjaznym czworonogom.

Jarosław Orski, dyrektor działu Customer Care Samsung.

Zobacz też: Opera Dify wystartowała w Polsce – nowy cashback w przeglądarce.

Do Serwisu Klienta można przyjść „z ulicy”. Można także umówić się telefonicznie, a to sprawi, że potrzebne do serwisu części zostaną zamówione wcześniej. Dla posiadaczy smartfonów lub tabletów Galaxy to całkiem ciekawe rozwiązanie, jeżeli nie mają zaufania do nieautoryzowanych serwisów. Dodatkowo na miejscu można będzie kupić akcesoria do urządzeń lub zostawić urządzenia do utylizacji elektroodpadów.

Źródło: Samsung informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy