Vanilla Ice Samsung

Vanilla Ice i Samsung – nowa wersja hitu Ice Ice Baby z ekologią w tle

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Pamiętacie hit z lat dziewięćdziesiątych Ice, Ice Baby? Otóż jego twórca, czyli Vanilla Ice wziął udział w kampanii Samsunga i odtworzył utwór, ale ze zmienionymi słowami. Nie jest tak, że rapuje i śpiewa teraz o lodówkach Samsunga, ale skupił się raczej na ich ekologicznym wymiarze. Samsung bowiem podzielił się całkiem ciekawymi danymi na temat tego, ile emisji CO2 mogą powodować lodówki.

Vanilla Ice i Samsung, czyli Reduce Your Ice, Ice Baby

Czasem małe zmiany mogą wpłynąć na środowisko. Do tego przekonuje Samsung i Vanilla Ice. Samsung przedstawił bowiem ciekawe badania. Wynika z nich, że zwiększenie temperatury w zamrażarce o 1 stopień Celsjusza w każdym europejskim gospodarstwie domowym, przyniosłoby redukcję emisji CO2 o ponad 1 milion ton w skali roku. Można to porównać do tego, ile CO2 emituje w ciągu roku 217 000 samochodów osobowych. Oprócz wymiaru ekologicznego, kampania ma także na celu promowanie nowych lodówek z serii Bespoke. Co sądzicie o takiej kampanii?

Uwielbiam prowadzić zrównoważony styl życia, a troska o energooszczędność jest jego nieodłączną częścią. Zawsze szukam najnowocześniejszych metod oszczędzania energii dla mojego domu i bardzo podoba mi się to, że linię lodówek Bespoke można dostosować do indywidualnych potrzeb. Jestem bardzo podekscytowany współpracą z firmą Samsung przy tym projekcie, ponieważ muzyka jest świetnym sposobem na łączenie ludzi i rozpowszechnianie proekologicznej idei. Mam nadzieję, że nasze przesłanie zostanie odebrane wyraźnie, bo powinniśmy zrobić co w naszej mocy, aby zadbać o naszą planetę.

Vanilla Ice

Zobacz też: OPPO Reno6 5G może być Wasze – zapraszamy do naszego wyjątkowego konkursu.

Współpraca z Vanilla Ice przy projekcie promującym zrównoważony rozwój, który jest dla nas tak ważny, to ogromny zaszczyt. Nasza linia modułowych lodówek Bespoke została zaprojektowana z myślą o wydajności energetycznej, zrównoważonym rozwoju i niezawodności w działaniu. Dzięki swojemu designowi lodówki Bespoke są wyborem na lata, niezależnie od zmieniającej się mody, stylu wnętrza czy potrzeb użytkowników. Uwielbiamy oglądać różne kombinacje lodówek tworzone przez naszych klientów, którzy eksperymentują z szeroką gamą kolorów i materiałów oferowanych przez Bespoke. Dla nich także stworzyliśmy technologie pozwalające przechowywać żywność w możliwie najlepszych warunkach, minimalizując jej marnowanie.

Tim Beere, Senior Category Lead Cooling Samsung

Źródło: Samsung informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy