Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Szybka promocja od Xiaomi – wybrane smartfony nawet 500 złotych taniej

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Xiaomi zaprasza na szybką promocję, gdzie wybrane smartfony marki można będzie kupić nawet o 500 złotych taniej. Niestety, ale nie wszystkie sprzęty tak dobrze przeceniono, ale da się wśród nich znaleźć kilka ciekawych propozycji.

Promocja od Xiaomi – wybrane smartfony kupimy taniej

xiaomi promocja smartfony

Dziś wystartowała kolejna promocja od Xiaomi, a tym razem firma postawiła tylko na smartfony. Przypomnijmy, że dalej trwa przecena na inne produkty firmy w ramach akcji Powrót do szkoły. Tam możemy dostać m.in. Xiaomi Mi Band 5 w cenie 99 złotych, a po szczegóły odsyłam o TUTAJ. Teraz przyjdźmy do przecen na smartfony. Te potrwają do 2 września i oczywiście liczba przecenionych sprzętów jest ograniczona. Urządzenia kupimy na stronach producenta (www.mistore.pl, www.mi-home.pl, www.mimarkt.pl), ale także i w sklepach z elektroniką. Tam jednak niektóre ceny mogą się różnić, jak w przypadku modelu Redmi Note 8 Pro, gdzie w RTV Euro AGD dostaniem go jeszcze taniej. Poniżej macie listę przecenionych smartfonów.

Zobacz też: Wszystkie nowości, które trafią na Netflix we wrześniu.

Ostatnie dwa modele na powyższej liście, czyli Xiaomi Mi 10T w wersji z 6 lub 8 GB do sprzedaży w nowej cenie trafią 30 sierpnia. Ta cena będzie obowiązywać jedynie przez 48 godzin, więc jeżeli ktoś polował na te konkretne smartfony, niech zapisze sobie datę w kalendarzu.

Źródło: Xiaomi informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy