Xiaomi przygotowało ciekawe promocje dla tych, którzy mogą się szykować powoli do szkoły. Oczywiście promocje nie są przygotowane tylko dla nich, a skorzystać z nich może każdy, kto ma na to ochotę. W przecenionych sprzętach znajdziemy m.in. opaskę sportową Xiaomi Mi Band 5 za około sto złotych, ale także i przystawki do telewizorów czy odkurzacze. Jest w czym wybierać.

Promocja Xiaomi – powrót do szkoły

Xiaomi promocje

Xiaomi dość często przecenia swoje produkty, ale zazwyczaj są to smartfony. To z nich przecież jest najbardziej znane, ale w tym przypadku taniej można kupić wiele innych sprzętów. Promocja Xiaomi, która dotyczyć ma powrotu do szkoły oferuje więc odkurzacze, przystawki do telewizorów, a nawet czajnik. Przekrój jest więc naprawdę spory, a na samej stronie Xiaomi znajdziemy także promocje na smartfony, jeżeli ktoś właśnie szuka sprzętu dla siebie. Wszystkie promocje znajdziecie na stronie producenta. Poniżej znajduje się spis przecenionych produktów wraz z linkami do innego sklepu.

Zobacz też: Co może powodować problemy z zasięgiem sieci komórkowej? Np. magnetowid.

Część z promocji trwa aż do 20 września, ale w niektórych sklepach internetowych kończą się wcześniej, czyli pod koniec sierpnia. Warto więc się pośpieszyć, jeżeli któryś z produktów wpadł nam w oko.

Źródło: Xiaomi

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.