Oppo NH Film Your Story

Film Your Story zakończone – oto zwycięzcy konkursu Oppo i Nowych Horyzontów

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Oppo było jednym z patronów kolejnej edycji festiwalu Nowe Horyzonty. Ten dobiegł końca w weekend i wtedy także poznaliśmy laureatów konkursu, który zorganizowała marka. Film Your Story było zachętą dla twórców, by ci wykorzystali swoje pokłady kreatywności do stworzenia czegoś wyjątkowego. Jednocześnie mieli to zrobić z wykorzystaniem smartfona Oppo Reno5 5G.

Film Your Story – konkurs Oppo i Nowych Horyzontów zakończony

Podczas festiwalu Nowe Horyzonty można było obejrzeć wiele wyjątkowych filmów, ale też takich, które tworzyli amatorzy. Konkurs przygotowany przez Oppo przyniósł wiele interesujących prac, ale nagroda główna mogła być tylko jedna. Autorzy filmu „Lila” – Dominika Trybulec i Kacper Świtalski, otrzymali grant w wysokości 10 000 złotych. Ten duet nakręcił film z wykorzystaniem Oppo Reno5 5G, a ten opowiada o zmaganiach, jakie towarzyszą osobom cierpiącym na PTSD (zespół stresu pourazowego). Etiuda swoją premierę miała na wielkim ekranie, a poniżej możecie obejrzeć jej zwiastun.

W myśl filozofii OPPO – „Technology for Mankind, Kindness for the World” wierzymy, że dzięki nowym technologiom każdy może być twórcą i pokazywać ważne historie. Dlatego jesteśmy dumni, że jako marka znowu byliśmy w stanie wesprzeć młodych twórców. Dominika Trybulec i Kacper Świtalski to dwójka wspaniałych, utalentowanych ludzi, którzy stworzyli wzruszającą, osobistą historię na uniwersalny temat. Cieszę się, że nasz konkurs pozwolił im rozwinąć skrzydła, zrealizować swoje ambicje i marzenia. Po premierowym seansie i reakcjach widzów festiwalu Nowe Horyzonty możemy być pewni, że jeszcze nie raz o nich usłyszmy.

Mo Zhang, Brand Managerka, OPPO Polska

Zobacz też: InPost z ciekawą akcją promocyjną – wystarczy wysłać paczkę.

Na platformie Nowe Horyzonty VOD powstała specjalna selekcja filmów OPPO, gdzie przez trzy miesiące można oglądać stworzone w ramach konkursu filmy. Do szóstego września na profilach marki na Facebooku i Instagramie trwa konkurs, w którym do wygrania są vouchery z dostępem do filmów z biblioteki NH VOD.

Źródło: Oppo informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy