InPost promocja wysyłasz-wygrywasz

InPost daje zniżki za wysyłanie paczek – nowa promocja dla wszystkich

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

InPost wystartował właśnie z nową akcją promocyjną, gdzie za wysyłanie paczek dostaje się zniżki na stacjach Circle K. Nie trzeba się specjalnie wysilać, by dostać kod zniżkowy na paliwo czy kawę. Wystarczy wysłać paczkę, zarejestrować swój numer, a kod ma nam być przesłany automatycznie na skrzynkę mailową. Co można zyskać i jakie są zasady?

InPost – nowa promocja Wysyłasz-wygrywasz

InPost promocja wysyłasz-wygrywasz

Było już wiele promocji od InPostu, które dawały użytkownikom usługi różne rzeczy. Jednak do tej pory nagradzano głównie za to, by jak najszybciej odbierać paczki z paczkomatów firmy. To całkiem zrozumiałe, ponieważ paczek wysyłano tyle, że często paczkomaty były po prostu przepełnione. Teraz InPost wystartował z nową promocją, która potrwa do 12 września. Akcja podzielona jest na trzy tygodnie, a w każdym z nich można otrzymać inne nagrody gwarantowane przez InPost. Zasada jest prosta. Należy nadać paczkę z wykorzystaniem aplikacji mobilnej InPostu lub na stronie SzybkieNadania.pl, a następnie zarejestrować numer paczki na stronie PaczkoNadawanie.pl. Na adres mailowy podany przy rejestracji zostanie wysłana nagroda. Co można dostać za skorzystanie z akcji Wysyłasz-wygrywasz?

  • Pierwszy tydzień akcji – rabat na zakup paliwa na stacji Circle K (nie dotyczy stacji Circle K Express):
    • -10 gr/l na paliwa miles, SupraGas
    • -15 gr/l na paliwa milesPLUS
  • Drugi tydzień akcji – Myjnia Program Podstawowy na stacji Circle K tylko za 9,99 zł.
  • Trzeci tydzień akcji – Hot Dog lub dowolna wyborna kawa 50% taniej (nie dotyczy Hot Dogów: Dwururka i Smart Value).

Zobacz też: W Mapach Google pojawią się ceny za przejazdy autostradą.

Jeżeli ktoś korzysta ze stacji Circle K oraz paczkomatów InPostu, to teraz może trochę oszczędzić. W przypadku rabatów na zakup paliwa ważne jest to, że można je będzie zrealizować tylko do 5 września. Do korzystania z InPostu zapewne nie trzeba nikogo zachęcać, ale taka akcja to całkiem miły prezent dla klientów firmy.

Źródło: InPost

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy