wyglad realme pad design mozliwosci

Częściowa specyfikacja realme Pad – to może być bardzo ciekawy tablet

2 minuty czytania
Komentarze

Rynek tabletów niedługo powiększy się o realme Pad, którego częściową specyfikację właśnie poznaliśmy. Wprawdzie nie można mieć pewności, że jest ona 100-procentowo prawdziwa, ale jeżeli tak się stanie, to realme może solidnie zaskoczyć. W końcu rzadko kiedy dostajemy tani tablet z ekranem AMOLED.

Częściowa specyfikacja realme Pad

realme pad specyfikacja

Trochę już wiemy o tym, co ma oferować nowy tablet od realme. Urządzenie będzie wyposażone w akumulator o pojemności 7100 mAh, a na pokładzie ma znaleźć się 6 GB RAM i 64 GB miejsca na dane. Firma nie podała jeszcze jakiego procesora możemy spodziewać się na pokładzie tabletu, ale w sieci pojawiły się informacje o wyświetlaczu. Ten ma mieć przekątną 10,4 cala i będzie to AMOLED. Zważywszy na to, że mówimy o tańszym sprzęcie, bo taki ma być realme Pad, to naprawdę duża niespodzianka.

Tablet ma także dostać zestaw czterech głośników, a wymiary sprzętu mają być taki – 246 x 156 x 6,8 mm. Na pokładzie znajdzie się tylko jedna kamera, która zostanie umieszczona na pleckach tabletu (najprawdopodobniej 8 Mpix). Nie jest też pewne, czy sprzęt pojawi się w wersji z obsługą standardu 5G, czy tylko w Wi-Fi oraz LTE. Dużo będzie zależało od tego, jak realme zamierza wycenić sprzęt i do jakiej grupy docelowej go kierować.

Zobacz też: Europejski Tydzień Kodowania już niebawem – czego możemy się spodziewać?

Cena może być tutaj kluczowa. Tablety nie są już tak popularne, jak było to przed kilkoma laty, ale coraz więcej producentów ponownie do nich wraca. Tak też zrobiło Xiaomi, które ostatnio zaprezentowało Xiaomi Mi Pad 5 i Mi Pad 5 Pro. Sprzęt okazał się gigantycznym sukcesem. Już podczas pierwszej sprzedaży i zaledwie 5 minut urządzenie kupiło ponad 200 tysięcy osób. Nie dziwne więc, że i realme spogląda w stronę tabletów. Czy realme Pad będzie konkurencją dla Xiaomi Mi Pad 5? O tym powinniśmy przekonać się w ciągu kilku najbliższych tygodni. Daty premiery realme Pad jeszcze nie poznaliśmy.

Źródło: GizmoChina

Motyw