wyglad realme pad design mozliwosci

Oto wygląd i możliwości realme Pad — tablet, który może namieszać na rynku

2 minuty czytania
Komentarze

Każdy już powinien wiedzieć, że rynek tabletów stał się bardziej interesujący dla wszystkich producentów. W tym także realme, które zdążyło oficjalnie zapowiedzieć, że szykuje odpowiedni model razem z laptopem. Niemniej dzisiaj skupimy się na relame Pad, a więc tablecie, którego wygląd wcześniej mogliśmy poznać w kawałku w ramach zapowiedzi, ale także w ramach zdjęć na dziko. Dzisiaj poznajemy dokładnie to urządzenie z każdej strony za sprawą ujawnionych renderów na bazie danych CAD i części specyfikacji technicznej.

Pogromca tabletów w drodze? Wygląd realme Pad ujawniony na renderach

realme postawiło na ciosany design, czyli pojawiają się ostre krawędzie, bez żadnych zaokrągleń. Tył tabletu wyróżnia dwutonowe malowanie oraz pojedynczy aparat w całkiem sporej tubie. Widać także cztery głośniki i to z grubsza wszystko, co wyróżnia wygląd realme Pad.

Z kwestii bardziej technicznych możemy podać przybliżone wymiary, które sprowadzają się do 246,1 x 155,7 x 6,8 mm (8,4 mm z aparatem). To poniekąd przekłada się na 10,4-calowy wyświetlacz. Nie zabraknie wersji ze wsparciem dla kart SIM wraz ze wspólną tacką z MicroSD. We wnętrzu tabletu znalazło się miejsce na akumulator o pojemności 7100 mAh, 6 GB RAM i 64 GB pamięci dla użytkownika w ramach podstawowej wersji. Z innych ciekawostek warto odnotować, że w pudełku z realme Pad ma być dostarczany stylus, więc takowe wsparcie także jest przewidziane.

Zobacz też: TVP chce nowoczesności — specjalny dekoder i kanał 4K w przyszłym roku.

Na tę chwilę realme ograniczyło swoje zapowiedzi wyłącznie do stwierdzenia faktu, że pracuje nad tabletem i laptopem. Nie poznaliśmy jeszcze jego terminu premiery, choć nieoficjalnie mówi się o pierwszej połowie października. Tym sposobem musimy uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Podobnie nieoficjalnie mówi się o cenie, która ma oscylować w granicach 1200 złotych.

Źródło: 91mobiles.com

Motyw