Kolejna edycja Nocy Innowacji

Kolejna edycja Nocy Innowacji już jesienią — znamy dokładną datę

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Jesienią będzie miała miejsce kolejna edycja Nocy Innowacji. Ta wyjątkowa inicjatywa odbywa się w ramach Digital Festival, którego organizatorem jest fundacja Digital Poland. Uczestnicy mają szansę zajrzeć za kulisy powstawania i funkcjonowania nowych technologii.

Kiedy kolejna edycja Nocy Innowacji?

Kolejna edycja Nocy Innowacji

W tym roku Noc Innowacji została zaplanowana na 9 października. Będzie można obserwować z bliska najnowsze technologie, a także odwiedzić miejsca, gdzie naukowcy urzeczywistniają swoje pomysły. Noc Innowacji to idealna okazja, aby zaprezentować osiągnięcia polskiej nauki i biznesu, a także przekonać się jak cyfryzacja, zaawansowane technologie i robotyka zmieniają nasz świat — mówi Dominika Banaszkiewicz, szefowa projektu Digital Festival.

Ubiegłoroczna Noc Innowacji stała się ogólnopolską inicjatywą, bo dołączyło do niej 14 miast i ponad 30 partnerów. Łącznie zorganizowali oni prawie 70 wydarzeń i atrakcji. Udział w przedsięwzięciach odbywających się w ramach Nocy Innowacji jest bezpłatny, niektóre są dostępne online.

Czytaj także: Razer Hazel to teraz Zephyr – firma zaprasza do testów maski z RGB

Na ten moment organizatorzy Nocy Innowacji, a także całego Digital Festivalu zbierają zgłoszenia od podmiotów, które chcą włączyć się w organizację tej inicjatywy. Czy chcesz pokazać społeczeństwu fabrykę, firmę lub tworzenie innowacji od kuchni? Dołącz do 3. edycji Nocy Innowacji i wspólnie z nami promuj innowacje made in Poland! – zachęcają.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy