Razer Project Hazel

Razer Hazel to teraz Zephyr -firma zaprasza do testów maski z RGB

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Na początku roku Razer postanowił, że stworzy zupełnie nową sekcję produktów dla graczy — maski. Tak też powstał Project Hazel, który okazuje się, że wciąż ma się dobrze i rozwija się na tyle, iż… przyszedł czas na zmianę nazwy. Zamiast z Hazel witamy się z Razer Zephyr, ale oczywiście to niejedyne ogłoszenie, z jakim firma wyszła na świat. Amerykanie szykują testy ich produktu, które mają idealnie przygotować maskę na wprowadzenie do sprzedaży.

Razer Zephyr — maska dla graczy z RGB z nową nazwą i zaproszeniem do testów

Oczywiście w ogłoszeniu najwięcej jest animacji i kolorów, aniżeli konkretnych szczegółów technicznych. Niemniej ten projekt Razera doskonale przyzwyczaił nas do takiego podejścia. Wiemy, że maska ostatecznie ma trafić do sklepów w ostatnim kwartale roku i to w gruncie komplet informacji. Mimo wszystko sam proces testów może być ciekawym doświadczeniem. Zainteresowani już mogą zgłaszać się na specjalnej stronie. Ciekawość sprowadza się do tego, że firma prawdopodobnie przygotuje kilka rodzajów masek, które będą brały udział w testach. Swoją drogą wraz ze zmianą nazwy możemy zauważyć, że design omawianego produktu także ewoluuje. Aktualnie stał się on nieco prostszy i z dodatkowymi otworami.

Zobacz też: Ostatnia afera z WhatsAppem to pikuś przy tym, co przygotowuje Facebook.

Oczywiście wciąż maska Zephyr zdaje się sprawiać Razerowi wiele frajdy, ale czy ostatecznie konsumenci rzucą się na ten produkt? Dajcie znać, co sądzicie o takim marketingu? Czy faktycznie jest to coś więcej niż tylko próba zwrócenia na siebie uwagi?

Źródło: The Verge

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy