wygląd realme band 2 rendery

Wygląd Realme Band 2 bez tajemnic – to jeszcze opaska, czy już smartwatch?

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Realme to bardzo lubiana firma, której produkty cieszą się coraz większą popularnością. Mimo że producent słynie przede wszystkim ze smartfonów, to w swoim portfolio ma jeszcze m.in. opaski sportowe. A skoro o opaskach sportowych mowa, to dzisiaj w Sieci pojawiły się rendery przedstawiające wygląd Realme Band 2. Patrząc na nie ciężko stwierdzić, czy to jeszcze opaska sportowa, czy może już smartwatch.

Wygląd Realme Band 2 na renderach

Realme Band 2 to nadchodząca opaska sportowa od Realme, która zastąpi lubiany pierwowzór. Będąc przy pierwowzorze, to Realme Band 2 różni się od niego dość znacznie. Jak można zobaczyć na powyższych renderach dostarczonych przez @OnLeaks, opaska ma bardzo wyraźną kopertę, która może sugerować, że w istocie mamy do czynienia ze smartwatchem.

Zobacz także: realme GT Master Explorer Edition i 19 GB RAM – zaczyna się nowy wyścig

Ekran urządzenia będzie miał 1,4 cala, a jego wymiary to 45,9 x 24,6 x 12,1 mm. Co ciekawe, na pokładzie opaski nie znajdziemy żadnych fizycznych przycisków. Znajdziemy za to m.in. czujnik tętna i opcję monitorowania nasycenia krwi tlenem (SpO2). Jeśli chodzi o pasek, to należy się spodziewać, że będzie on wykonany ze silikonu. Cena ani data premiery Realme Band 2 nie jest jeszcze znana, choć raczej długo już nie poczekamy. Gdy pojawią się kolejne szczegóły na temat nadchodzącej opaski Realme, to na pewno o nich napiszemy. W międzyczasie koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej, jak wam się podoba opisywany Band 2!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy