Realme to bardzo lubiana firma, której produkty cieszą się coraz większą popularnością. Mimo że producent słynie przede wszystkim ze smartfonów, to w swoim portfolio ma jeszcze m.in. opaski sportowe. A skoro o opaskach sportowych mowa, to dzisiaj w Sieci pojawiły się rendery przedstawiające wygląd Realme Band 2. Patrząc na nie ciężko stwierdzić, czy to jeszcze opaska sportowa, czy może już smartwatch.

Wygląd Realme Band 2 na renderach

Realme Band 2 to nadchodząca opaska sportowa od Realme, która zastąpi lubiany pierwowzór. Będąc przy pierwowzorze, to Realme Band 2 różni się od niego dość znacznie. Jak można zobaczyć na powyższych renderach dostarczonych przez @OnLeaks, opaska ma bardzo wyraźną kopertę, która może sugerować, że w istocie mamy do czynienia ze smartwatchem.

Zobacz także: realme GT Master Explorer Edition i 19 GB RAM – zaczyna się nowy wyścig

Ekran urządzenia będzie miał 1,4 cala, a jego wymiary to 45,9 x 24,6 x 12,1 mm. Co ciekawe, na pokładzie opaski nie znajdziemy żadnych fizycznych przycisków. Znajdziemy za to m.in. czujnik tętna i opcję monitorowania nasycenia krwi tlenem (SpO2). Jeśli chodzi o pasek, to należy się spodziewać, że będzie on wykonany ze silikonu. Cena ani data premiery Realme Band 2 nie jest jeszcze znana, choć raczej długo już nie poczekamy. Gdy pojawią się kolejne szczegóły na temat nadchodzącej opaski Realme, to na pewno o nich napiszemy. W międzyczasie koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej, jak wam się podoba opisywany Band 2!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.