realme GT Master Explorer Edition 19 GB RAM

realme GT Master Explorer Edition i 19 GB RAM – zaczyna się nowy wyścig

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

realme GT Master Explorer Edition mamy oficjalnie zobaczyć za dwa dni, czyli 21 lipca tego roku. Jednak firma już informuje o niektórych elementach specyfikacji, jak o 19 GB RAM, które mają znaleźć się na pokładzie smartfona. Jednak w tym przypadku nie mówimy o prawdziwych podzespołach, a ich wirtualnym odpowiedniku.

realme GT Master Explorer Edition i 19 GB RAM

realme GT Master Explorer Edition 19 GB RAM

Już pojutrze dowiemy się wszystkiego o nowych modelach od realme. Powinniśmy zobaczyć nowe wersje realme GT 5G, które w Polsce jest już dostępne od jakiegoś czasu. Czy wersje Master Edition oraz Master Explorer Edition pojawią się także u nas? To niestety wątpliwe, bo rzadko na nasz rynek trafiają tego typu smartfony. Jednak dla chcącego nie ma nic trudnego i jak komuś będzie bardzo zależało, to ściągnie sprzęt z Chin. realme GT Master Explorer Edition może być całkiem ciekawym smartfonem, bo jak zareklamował go producent, wyposażonym w 19 GB RAM.

Jednak tak naprawdę to urządzenie będzie miało 12 GB RAM, a pozostałe 7 GB będzie „pożyczane” od pamięci masowej. Takie zabiegi stosowane są w smartfonach coraz częściej. Ostatnio poinformowało o wprowadzeniu takiej funkcji Oppo w wybranych modelach smartfonów. Możemy zakładać, że podobne możliwości niedługo pojawią się także w innych sprzętach, a z czasem staną się wabikiem na klientów. W końcu 19 GB RAM robi wrażenie. Co jeszcze wiadomo o Realme GT Master Explorer Edition?

Zobacz też: Allegro kończy ze swobodnym handlowaniem kluczami do Windowsa – nadchodzi zmiana regulaminu.

Smartfon ma zostać wyposażony w sensor Sony IMX766, czyli 50 Mpix. Możemy spodziewać się także sporego ekranu (AMOLED, przekątna 6,55 cali) z odświeżaniem na poziomie 120 Hz. Pod maską może znaleźć się procesor Qualcomm Snapdragon 870, a akumulator ma mieć pojemność 4300 mAh (szybkie ładowanie 65 W). Jaka może być cena smartfona? Realme GT Master Explorer Edition w najsłabszej wersji ma kosztować od 3000 juanów, czyli około 1800 złotych.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy