nowe pakiety 5G w Plusie

Internet mobilny w Plusie: nowe pakiety z 5G i podwojone gigabajty

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

W Plusie pojawiły się nowe pakiety internetu mobilnego pozwalające na korzystanie z możliwości 5G. Na tym jednak nie koniec nowości. Operator ogłosił dziś również, że na stałe podwaja liczbę gigabajtów w wybranych abonamentach internetu mobilnego bez dostępu do sieci nowej generacji.

Nowe pakiety z 5G i podwojone gigabajty w Plusie — szczegóły

Od jakiegoś czasu klienci indywidualni Plusa mogą korzystać z pakietów internetu mobilnego z 5G, które zawierały 500 oraz 1000 GB. Pierwszy kosztuje 100 zł, a drugi 200 zł. Te propozycje pozostają bez zmian, jednak operator wprowadza teraz tańszą alternatywę. Za 75 zł miesięcznie możemy otrzymać 250 GB.

Jeśli chodzi o ofertę dla firm, to tutaj także bez zmian pozostają dotychczas dostępne plany z 5G (600 GB za 123 zł i 1200 GB za 246 zł). Nowością jest pakiet 300 GB za 92,25 zł miesięcznie brutto. W każdym abonamencie z dostępem do 5G od Plusa po wykorzystaniu pakietu można nadal korzystać z internetu, tyle że jego prędkość spadnie do 1 Mb/s.

Plus ma też coś dla osób, które chcą korzystać z internetu mobilnego, ale bez 5G. W wybranych abonamentach tego typu od 19 lipca operator na stałe podwaja liczbę gigabajtów. Najtańszy pakiet 30 GB za 30 zł pozostaje bez zmian, natomiast za 40 zł dostaniemy 90 GB, a za 50 zł – 120 GB. Podwojone gigabajty otrzymają także klienci biznesowi wybierający któryś z droższych pakietów — szczegóły w dolnej tabelce na powyższej grafice.

Czytaj także: Plush wprowadza nowe plany abonamentowe — co z cenami i 5G?

Wszystkie ceny zawierają 10 zł rabatu za e-fakturę. Jeśli korzystamy z innych usług Plusa lub Cyfrowego Polsatu, możemy otrzymać dodatkową obniżkę. Zapłacimy o 10 lub 25 zł miesięcznie mniej w ramach programu smartDOM.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy