ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
najlepsza oferta na kartę

Plush wprowadza nowe plany abonamentowe — co z cenami i 5G?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

W ofercie sieci Plush (należącej do Plusa) od jutra będą dostępne nowe plany abonamentowe. Zadebiutuje abonament za 25 zł miesięcznie, a osoby korzystające z planu droższego o 5 zł otrzymają możliwość korzystania z 5G. Plush obniży również cenę abonamentu z 5G i 60 GB.

Plush i nowe plany abonamentowe

plush nowe plany abonamentowe

Jeśli nie lubicie wielomiesięcznych umów, może zainteresować was plan, który już jutro zadebiutuje w Plushu. Sieć proponuje abonament za 25 zł miesięcznie na czas nieokreślony. Użytkownicy otrzymają co miesiąc pakiet 15 GB, a po 24 miesiącach w ramach programu stażowego zostanie on zwiększony do 20 GB.

Osoby, które chcą podpisać umowę na 24 miesiące, mają do wyboru trzy warianty abonamentu. Nowością jest plan za 25 zł miesięcznie z 20 GB do wykorzystania co miesiąc. W nowej ofercie Plusha dwa droższe warianty dają dostęp do sieci 5G:

  • 30 GB miesięcznie, 5G – 30 zł co miesiąc
  • 60 GB miesięcznie, 5G – 50 zł co miesiąc

Niezależnie od wybranego planu abonamentowego w Plushu dostajemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz bezpłatny transfer danych podczas korzystania z takich serwisów, jak Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp.

Czytaj także: T-Mobile dorzuca opaskę Mi Smart Band 5 do wszystkich smartfonów Xiaomi

Jeśli posiadamy dwa (lub więcej) abonamenty w Plushu, otrzymujemy rabat 4,99 zł na każdą kartę. Abonamenty można dowolnie łączyć.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy