Discovery Cube Tokyo 2020

Transmisje z Olimpiady będą wyjątkowo szczegółowe – Discovery rozwija Cube

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Olimpiada w Tokio wystartuje już w przyszłym tygodniu, a transmisje z niej będą wyjątkowo szczegółowe. Discovery rozwija bowiem swoja platformę Cube, która ma pozwolić widzom na obejrzenie praktycznie wszystkiego, co będzie działo się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. To nie tylko nowe studio, z którego będą prezentowane wydarzenia, ale także technologia, która pozwoli zobaczyć więcej.

Discovery Cube – transmisje z Olimpiady w Tokio

Relacje prowadzone przez Discovery z Tokio 2020 będzie można zobaczyć na kilku platformach (Discovery+, Eurosport i Eurosport App). Jednak to wydarzenia transmitowane przez Discovery mają dawać widzom dostęp do wszystkich najważniejszych momentów z Olimpiady. Fani sportu będą mogli obejrzeć ponad 3500 godzin transmisji na żywo w ciągu 17 dni zawodów. Samo Cube będzie nowym studiem rozszerzonej rzeczywistości. Zostanie tam wykorzystane nowe oprogramowanie i grafika ruchowa. To ma się przełożyć na wyjątkowe możliwości analityczne, a dzięki temu widzowie będą mogli zobaczyć o wiele wyraźniej wszystkie wydarzenia sportowe. Włącznie z tym, dlaczego akurat ten sportowiec zdobył złoty medal. Taka analiza ma być czymś wcześniej niespotykanym w relacjach sportowych.

Pierwsza iteracja Cube używana podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018 była kamieniem milowy w naszym rozwoju technicznym. The Cube był w centrum relacji z tenisowego Wielkiego Szlema, a także główną częścią łączenia się z graczami. Teraz, skupiamy się, aby przenieść Cube na zupełnie nowy poziom dla Tokio 2020. Mamy nadzieję, że dodatkowe możliwości Cube’a nadadzą nowy wymiar opowiadaniu historii i oglądaniu Olimpiady Tokio 2020, dla widzów na wszystkich platformach Discovery.

Scott Young, Senior VP of Content and Production, Discovery Sports

Zobacz też: Sparaliżowany mężczyzna może „mówić” – wykorzystuje do tego swój mózg.

Nie zabraknie także ciekawych i nowych animacji, które mają urozmaicić transmisje na żywo. Fani sportu będą zachwyceni, a przynajmniej na to się zapowiada.

Źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy