orange zmiany w ofercie roamingowej

Pół roku darmowego, nielimitowanego transferu w serwisach wideo od Orange

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

W ramach akcji Środa z Mój Orange pomarańczowy operator przygotował świetny prezent dla swoich klientów — to darmowy transfer w serwisach wideo. Dzięki niemu oglądając filmy, seriale czy transmisje sportowe nie trzeba martwić się o swój pakiet danych. Wrażenie robi czas obowiązywania bonusu, który wynosi aż pół roku.

Darmowy transfer w serwisach wideo od Orange

Orange darmowy transfer wideo

Pomarańczowy operator pozwala od dzisiaj do 20 lipca odebrać bonus w postaci bezpłatnego, 6-miesięcznego dostępu do usługi Video Pass. Pozwala ona cieszyć się nielimitowanym transferem danych w popularnych serwisach z treściami wideo. Chodzi m.in. o Netflixa, HBO GO, Playera, CDA Premium, platformę WP Pilot, Iplę oraz TVP Stream.

Prezent od Orange ma związek z wydarzeniem Open’er Park Powered by Orange. Dostęp do Video Pass można odebrać w aplikacji Mój Orange. Na nielimitowanym transferze na treści wideo jednak nie koniec. Za tydzień między 21 a 27 lipca a potem  między 11 a 17 sierpnia w ramach prezentu także w aplikacji Mój Orange, będzie dostępny Music Pass przez 12 miesięcy za darmo — informuje pomarańczowy operator. Klikając w aplikacji tak, odbieram moją niespodziankę można cieszyć się muzyką bez zużywania pakietu danych z abonamentu.

Czytaj także: Oferta na kartę czy abonament – 5 minut szukania i szybkie porównanie

Bonusy są dostępne również dla użytkowników Orange Flex. Powinni oni wejść do Klubu Flex i tam aktywować kod promocyjny.

źródło: Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy