Orange 5 GB po meczu

Bezpłatne 5 GB od Orange na pocieszenie po meczu Polska – Szwecja

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Orange ma bonus dla swoich klientów po przegranym meczu polskiej reprezentacji ze Szwecją – to 5 GB internetu. Aktywacja pakietu jest bardzo prosta. Zobaczcie, jak ją przeprowadzić.

5 GB od Orange po przegranym meczu

Orange 5 GB po meczu

W kluczowym meczu dla przyszłości Polski na EURO 2020 nasza reprezentacja przegrała 2:3 ze Szwecją i w efekcie odpadła z turnieju. Po meczach polskich piłkarzy Orange często ma pakiet internetu dla swoich klientów, nawet jeśli spotkanie zakończyło się porażką. Tak też jest tym razem.

Pomarańczowy operator proponuje aktywację 5 GB internetu. Dlaczego właśnie tylu? To liczba wszystkich goli, które padły podczas dzisiejszego meczu. Dziękujemy naszym piłkarzom za dzielną walkę – ogłosił pomarańczowy operator na Facebooku i poinformował, że aby cieszyć się darmowym internetem w smartfonie, wystarczy wysłać SMS-a o treści DZIEKUJEMY pod numer 233. Opłata za SMS-a będzie zgodna z taryfą, z której korzystamy, ale nie wyższa niż 0,25 zł. Jeśli korzystacie z Orange Flex, możecie wpisać kod DZIEKUJEMY w aplikacji (zakładka Kody promocyjne) i w ten sposób aktywować pakiet.

Czytaj także: Rejestracja do specjalistów i zamówienie recepty będzie możliwe przez IKP

Czas na aktywację pakietu jest do jutra do godziny 20:05. Z promocyjnych GB można korzystać przez trzy dni od momentu aktywacji, tylko na terenie Polski.

źródło: Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy