vainglory

Jeśli śledziliście uważnie kampanię reklamową dla iPhone’a 6 to pewnie nie uszła Waszej uwadze również oferta tamtejszego sklepu. Poznaliśmy wtedy Vainglory, urzekający tytuł MOBA, który był dostępny tylko na urządzenia z iOS. Jednak już wkrótce zagramy w nią również na naszych telefonach z Androidem, a wsparcie otrzyma zawrotna liczba urządzeń. Kupujcie zapas powerbanków, bo będzie potrzebna masa energii.

Vainglory jest produkcją MOBA, a te jak wiemy zyskują ogromne upodobanie wśród graczy. Ponadto można śmiało powiedzieć, że graficznie pozycja ta plasuje się w ścisłej czołówce wśród gier mobilnych. Sterowanie w grze z racji na swój wysoki poziom zaawansowania wymusi na nas chwilę uwagi, byśmy dokładnie zapoznali się ze wszystkimi możliwościami.

Co warto zaznaczyć to cenę nadchodzącej produkcji. Vainglory dostępne będzie całkowicie za darmo, a producenci już teraz pracują nad dostarczeniem nowych bohaterów i funkcjonalności. Jedna runda w grze trwa około 20 minut, cały czas jednak utrzymując szybkie tempo. Walki toczą się pomiędzy dwiema drużynami złożonych z trzech graczy, tak więc nie należy zapominać, że liczy się gra zespołowa.

Premiera w Sklepie Play nastąpi 2 lipca, lecz już teraz możecie się zarejestrować na specjalnej stronie (kilkając tutaj), by odblokować nowego bohatera jakim jest TAKA. Vainglory, jak zapewniają producenci, ma zapewnić wsparcie aż 150 tysiącom urządzeń z systemem Android.

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.