HTC-One-max-Review-TI

 

HTC One Max jest jednym z największych phabletów dostępnych na rynku. Gdy wydawało się, że tajwański producent zapomniał zaktualizować swoje topowe urządzenie z 2013 roku, użytkownicy z całego świata otrzymali powiadomienia o dostępnej aktualizacji do Androida 5.0. Aż ciśnie się na usta powiedzenie „lepiej późno niż wcale!”.

 

Na chwilę obecną uaktualnienie jest dostępne w Europie i Azji. Na forach internetowych pojawiły się również wzmianki o Polsce, zatem wszyscy użytkownicy HTC One Max powinni otrzymać aktualizację w ciągu kilku najbliższych dni. Należy pamiętać, że aby zainstalować uaktualnienie partycja systemowa nie może być zmodyfikowana. Urządzenie z rootem musi zatem zostać przywrócone do stanu fabrycznego.

 

CHvYB6RXAAEs8EA

 

Plik OTA nie należy do małych, gdyż zajmuje aż 760 MB. Android 5.0 wnosi wiele nowości. Do najważniejszych z nich należą środowisko uruchomieniowe ART oraz paradygmat graficzny Material Design. Lollipop jest jednym z największych wydań systemu mobilnego Google w historii. Wraz z Androidem 5.0 użytkownicy otrzymują zaktualizowaną nakładkę systemową Sense 6.0, która rozszerza funkcjonalność „czystego” Androida.

 

Gdy tylko uda nam się uchwycić plik OTA, natychmiast podzielimy się z Wami linkiem aby samodzielnie zaktualizować urządzenie.

 

Źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Tomasz Kondrat

Zakochany w Androidzie od pierwszego wejrzenia. Uwielbia wszystkie urządzenia na prąd, dobrą kuchnię, sen oraz post-rocka.