ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Sygic Android Auto

Sygic dla Android Auto już oficjalnie – to dobrze wróży

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Sygic dla Android Auto ma być oficjalnie dostępny dla wszystkich zainteresowanych. Oznacza to, że faza testowa dobiegła końca i niedługo każdy, kto będzie chciał korzystać z innej nawigacji w Android Auto, będzie mógł sprawdzić Sygic. To efekt tego, że Google otworzyło się na zewnętrznych developerów, co jeszcze kilka miesięcy temu było czymś zaskakującym. Teraz powoli staje się prawdą.

Sygic dla Android Auto

Na swojej oficjalnej stronie Sygic poinformował, że jego aplikacja do nawigacji jest już dostępna w Android Auto. Do tej pory prowadzone były testy tego rozwiązania i nie każdy mógł korzystać z zewnętrznego rozwiązania. Wielu kierowców czekało na ten moment, bo to poniekąd nowe otwarcie dla systemu Google. Da to użytkownikom Android Auto znacznie większą swobodę w wybieraniu aplikacji, które im po prostu pasują. Zresztą Google zamierza otworzyć Android Auto na znacznie większą liczbę aplikacji, choć jak zwykle wszystko rozciąga się w czasie. Wiemy już, że Yanosik także ma pojawić się w wersji dla Android Auto, ale nie podano jeszcze daty, kiedy się to wydarzy. Tak o debiucie Sygic dla Android Auto napisał jeden z jego twórców.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udzielono nam wczesnego dostępu do biblioteki Android dla aplikacji samochodowych, dzięki czemu nawigacja Sygic jest w końcu dostępna na wyświetlaczach samochodowych, co stanowi wspaniały dodatek do jej funkcjonalności. Jesteśmy przekonani, że użytkownikom spodobają się nie tylko nasze piękne mapy offline, ale również inne funkcje, dzięki którym nawigacja Sygic jest niezawodnym i bezpiecznym przewodnikiem na drodze, który zawsze podąża w kierunku najnowocześniejszych rozwiązań.

Lukas Dermek, dyrektor produktu w Sygic.

Zobacz też: Sprawdź, czy Twój numer telefonu nie „wyciekł” z Facebooka.

Sygic dla Android Auto ma być udostępniany na poszczególnych rynkach już niebawem. Przypomnijmy jednak, że oficjalnie Android Auto w Polsce jeszcze nie zadebiutowało, choć Google zapowiedziało już, że tak się stanie. Jednak posiadacze smartfonów z Android 10 na pokładzie z rozwiązania Google mogą już korzystać.

Źródło: Sygic

Sprawdź najnowsze wpisy