Kończący się właśnie tydzień niewątpliwie należał do Xiaomi. Firma aż przez dwa dni prezentowała różnorakie swoje nowości, spośród których niewątpliwie tymi najważniejszymi są flagowy smartfon Mi 11 Ultra i pierwsza propozycja z elastycznym ekranem, czyli Mi Mix Fold. Z racji, że jeszcze zapewne przyjdzie nam trochę poczekać na pojawienie się tych smartfonów w Polsce, tak już dzisiaj zainteresowani mogą sprawdzić i pobrać tapety z tych modeli.

Pobierz tapety z Xiaomi Mi 11 Ultra lub Mi Mix Fold

Jak to ma Xiaomi w zwyczaju, wszystkie tapety zostały podzielone na tematyczne kategorie. Zaczynając od Mi 11 Ultra, w sumie do pobrania jest 30 standardowych tapet w 6 obszarach i przykładowe z nich możecie oglądać w powyższej galerii. Naturalnie wszystkie zostały dopasowane do proporcji i rozdzielczości wyświetlacza smartfona, czyli mówimy odpowiednio o 20:9 i 3200×1440. Zainteresowanych pobraniem wszystkich tapet odsyłam na odpowiednią stronę.

Tymczasem spójrzmy na Mi Mix Fold, gdyż siłą rzeczy tutaj będzie nieco ciekawiej. Oczywiście wciąż mamy podział na kategorie i w sumie odnajdziemy 32 tapety, w tym 3 z gatunku żywych. Część z nich jest dostępna w rozdzielczości 2480×1860 (3:4), aczkolwiek wybrane pojawiają się również w formie 2520×2520 (1:1). Ponownie zainteresowanych pobieraniem ich w pełnym wymiarze odsyłam na przeznaczoną im stronę.

Zobacz też: Kolejne tytuły w Xbox Game Pass Ultimate dostępne dla urządzeń mobilnych.

Niewątpliwie Xiaomi postawiło na dwa nurty zarówno w przypadku Mi 11 Ultra, jak i Mi Mix Fold. Rządzą natura, proste kształty i Mars. Co prawda nie od dzisiaj firma chętnie stosuje grafiki związane z Czerwoną Planetą, ale po wizycie łazika Perseverance znalazło się ich znacznie więcej. Wybraliście już coś dla siebie?

Źródło: XDA Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.