Mimo ostatnich zwolnień w Activision Blizzard, fani serii Call of Duty nie powinni zbytnio narzekać. Ostatnia część tego bestsellerowego tytułu pojawiła się w zeszłym roku i jest stale przez twórców rozwijana. Według najnowszych doniesień nowa część Call of Duty pojawi się jeszcze w tym roku. Po 4 latach przerwy ponownie będziemy mogli przeżyć emocje związane z II Wojną Światową.

Nowe Call of Duty oznacza po raz kolejny wygrywanie II Wojny Światowej. Czy jednak na pewno tak będzie?

nowe Call of Duty

Według najświeższych doniesień najnowsza strzelanka Activision powstaje pod roboczym tytułem Call of Duty WWII: Vanguard. Za jej stworzenie odpowiadać ma studio Sledgehammer Games, które jeszcze nie tak dawno zostało odsunięte od tworzenia gier z tej serii. Czyżby jednak włodarze Activision zauważyli, że deweloperzy znają tę markę jak nikt inny i są gwarancją dobrej jakości nowego tytułu? Z najnowszych informacji wynika, że akcja przez moment będzie dziać się podczas II Wojny Światowej. Redakcja Modernwarzone wspomina jednak, że gracz zostanie wrzucony tylko na początek konfliktu, a następnie zostanie przeniesiony prawdopodobnie do lat 50. XX wieku. Redaktorzy uważają, że tym razem przedstawiona zostanie alternatywna historia, w której największy konflikt zbrojny w historii potrwa dłużej. Być może tym razem będzie nam dane wziąć udział w Wojnie koreańskiej, która rozpoczęła się w czerwcu 1950 roku.

Zobacz także: Pracownicy japońskiej firmy dostali wolne, żeby zagrać w Monster Hunter: Rise

Oprócz tego redaktorzy spekulują również, że Call of Duty WWII: Vanguard skupi się bardziej na zmaganiach wojennych na Pacyfiku. Deweloperzy mają w tym wypadku czerpać z mini serialu stacji HBO o nazwie Pacyfik. Na oficjalne informacje przyjdzie nam jeszcze z pewnością trochę poczekać. Trzeba jednak przyznać, że te plotki brzmią dość ciekawie i dobrze by było zobaczyć w grze inne konflikty. Oczywiście należy się spodziewać, że nowa część serii Call of Duty odciśnie w jakiś sposób piętno na sieciowym battle royale Warzone. Na pewno w grze znajdą się bronie dostępne w nowym tytule, a być może twórcy zdecydują się w końcu na nową mapę. Call of Duty WWII: Vanguard prawdopodobnie zostanie zaprezentowane w najbliższych miesiącach. Czy nowe Call of Duty spełni oczekiwania graczy?

Źródło: Screenrant

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Marcin Nic

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.