ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Square Enix próbuje za wszelką cenę ratować Marvel’s Avengers

Autor: Marcin Nic Kategoria: Newsy

Twórcy gry Marvel’s Avengers na pewno nie spodziewali się, że gra zostanie tak szybko zapomniana. W końcu co mogło pójść nie tak. Mamy przecież do czynienia z grą opartą o najbardziej popularne postacie komiksowe. Na pewno jednym z powodów jest fakt, że zamiast postawić na ciekawą historię dla jednego gracza, otrzymaliśmy grę usługę z rozwiązaniami znanymi z gier sprzed kilku lat. Crystal Dynamics walczy o uratowanie gry i od wczoraj trafiła ona na konsole nowej generacji.

Do Marvel’s Avengers jeszcze w tym roku trafi kilka ciekawych nowości

Marvel's Avengers

Niestety, ale przejście Marvel’s Avengers na konsole nowej generacji nie było pozbawione błędów. Bardzo mocno oberwało się wersji na PS5, która przysporzyła graczom wiele problemów. Użytkownicy musieli pobrać całą grę w wersji z PS4, a następnie kolejnym krokiem było przeniesienie rozgrywki na nową platformę. Okazało się jednak, że opcja aktualizacji do nowszej wersji była nieaktywna dla wielu graczy. Niemniej jednak wydaje się, że sytuacja została opanowana i w Marvel’s Avengers można już grać na konsolach nowej generacji. Co więcej, twórcy gry obiecują kolejne usprawnienia i dodatki, które już niedługo trafią w formie aktualizacji. Jak wiadomo w tym tygodniu do pozycji trafi Hawkeye, który otrzyma fabularne misje. Okazuje się, że to nie wszystkie nowości, jakie mają w zanadrzu deweloperzy z Crystal Dynamics.

Zobacz także: Graj w gry z PC na smartfonie nawet w centrum miasta! Oto przykład możliwości 5G w Plusie

Jeszcze w tym roku do Marvel’s Avengers trafi kilka eventów. Podczas ich trwania pokierujemy poczynaniami postaci znanych z kart komiksów. Najciekawiej zapowiada się War of Wakanda, podczas którego do dyspozycji graczy oddany zostanie T’Challa, czyli Czarna Pantera. Oprócz tego wiadomo, że trafimy do Czerwonego Pokoju, ściśle związanego z historią Czarnej Wdowy. Podczas konferencji Square Enix otrzymaliśmy również potwierdzenie, że do gry trafi Spider-Man, który będzie postacią ekskluzywną dla posiadaczy konsol PS4 oraz PS5. Niestety nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Trzeba przyznać, że przed twórcami zostało jeszcze sporo pracy, żeby doprowadzić tytuł do zamierzonego stanu. Miejmy jednak nadzieję, że wystarczy im cierpliwości i będziemy mogli cieszyć się z gry najsilniejszymi herosami.

Źródło: IGN

Sprawdź najnowsze wpisy