micromax-canvas-doodle-a111-white-

 
Kolejny mało znany producent dokłada swoje trzy grosze i pokazuje światu bardzo tanie i potencjalnie niezłe urządzenia. Pierwszym z nich jest model Doodle 4, który charakteryzuje się 6-calowym ekranem i ceną wynoszącą 149 dolarów. Niestety, dobre wrażenie znika gdy poznamy rozdzielczość wyświetlacza. 960 x 540 pikseli przy sześciu calach to zupełna niedorzeczność. Nawet zastosowanie Gorilla Glass 3 nie zmienia słabej sytuacji tego urządzenia.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 
W środku tradycyjnie MediaTek z czterema rdzeniami 1,3 GHz, Mali-400 MP2 oraz 1 GB pamięci operacyjnej. Bateria o pojemności 3000 mAh i Android 5.0 to największe plusy tego smartfona. W dobie tańszych i bardziej interesujących Chińczyków nie jest to najlepsza propozycja.

 
Model Unite 3 to tylko 110 dolarów w zamian za 4,7-calowy ekran 480 x 800 pikseli. W środku znajdziemy to samo co w przypadku poprzednika. Różnicą jest jedynie 2000 mAh akumulator. Smartfony na razie nie wychodzą poza Indie, może to i dobrze?

 

The-Micromax-Canvas-Doodle-4-is-a-low-priced-6-inch-phablet

Źródło: Micromax
Dawid Przewoźnik