Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
Potrzebujecie nieco świeżości w swoich G1? Próbowaliście już Romów Cyanogen’a, Hero i innych? Mamy coś dla Was! Dostępny jest już kolejne oprogramowanie i to nie byle jakie. Mowa tu o najnowszym MotoBlur – pochodzący z najnowszego modelu Motorola Dext (Cliq). Dla przypomnienia nakładka kładzie duży nacisk na portale społecznościowe. Nie zmienia ona jednak aż tak systemu jak HTC Sense z Hero.
Póki co dostępny MotoBlur jest we wczesnej fazie beta – na naszych G1 nie będzie działało jeszcze WiFi, Bluetooth oraz kamera.

Zapraszamy do zobaczenia możliwości interfejsu Motoroli na HTC G1:
{youtube}NJhqxcpUK4o{/youtube}

ROM dostępny jest na forum XDA: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=557982

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android.
Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).