ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

OnePlus Two pod kontrolą Snapdragona 810?

Autor: Arkadiusz Melerski Kategoria: Newsy
OnePlus

Najważniejsze premiery tego roku mamy już za sobą jednak rynek mobilny nie kręci się tylko wokół popularnych marek. Co i rusz chińskie firmy wypuszczają sprzęt o bardzo dobrej specyfikacji i przyzwoitej cenie. Tym razem dostajemy kilka informacji na temat następcy hitu – OnePlus One, który miał być zabójcą flagowców.

Niestety ale na OnePlus Two będziemy musieli jeszcze zaczekać. Planowana premiera urządzenia przewidziana jest na trzeci kwartał 2015 r.

Na portalu Weibo CEO OnePlus – Liu Zuohu – został zapytany przez fanów o cenę nowego urządzenia, jeśli zostanie zastosowany Snapdragon 810. W odpowiedzi Liu podał cenę 2499 yuanów co przy obecnym kursie i opodatkowaniu da kwotę ok. 1800 zł. Cena jest zatem wyższa od pierwszej generacji urządzenia.

Nie możemy traktować tej informacji jako pewnik. CEO nie potwierdził, że Snapdragon 810 rzeczywiście będzie w nowym smartfonie. Poprzednie plotki donoszą także, ze OnePlus Two zostanie wyposażony w ekran 5.5 cala o rozdzielczości QHD i 4 GB pamięci RAM.

Źródło: GsmArena

Sprawdź najnowsze wpisy