Zbliża się weekend, czas więc na kolejną odsłonę akcji Happy Fridays w T-Mobile – tym razem operator daje 60 SMS-ów lub 60 minut na rozmowy. Użytkownicy sami wybierają, który pakiet otrzymają. Podpowiadamy, jak skorzystać z promocji.

Jak aktywować pakiet 60 SMS-ów lub 60 minut w T-Mobile?

T-Mobile 60 sms-ów

Kiedy nowy rok jest wciąż na starcie, każdą godzinę chcemy wykorzystać jak najlepiej – twierdzi T-Mobile. Bonus w postaci 60 minut na rozmowy lub 60 SMS-ów ma to ułatwić. Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni T-Mobile. Nie jest istotne, czy posiadamy u magentowego operatora ofertę typu MIX, na kartę czy abonament. Zasady są takie same.

Bonus można odebrać w aplikacji Mój T-Mobile. Alternatywna metoda polega na wysłaniu bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800. Po zleceniu aktywacji pakietu będziemy mogli zacząć z niego korzystać w ciągu 72 godzin. Ważność bonusu to 30 dni, niezależnie od tego, z jakiej oferty w T-Mobile korzystamy. Każdy klient może skorzystać z promocji tylko raz.

Czytaj także: Ładowanie hulajnogi elektrycznej przy pomocy aplikacji mobilnej – nowość w eFeeder

Choć promocyjne pakiety są ważne przez miesiąc, to z jego aktywacją lepiej się pospieszyć. Bonus można odebrać od jutra, 15 stycznia do niedzieli, 17 stycznia. SMS-y i minuty pochodzące z promocyjnych pakietów można wykorzystać do komunikowania się z osobami w Unii Europejskiej.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.