Ostatnia premiera iPhone’ów okraszona była interesującą formą prezentacji, ale po niej mówiono nie tylko o nowych modelach. Jedną z kluczowych zmian w świecie technologicznym okazało się wycofanie z dodawania zasilaczy od ładowarek w pudełkach. Wszystko po to, aby dbać o środowisko. Naturalnie konkurencja nie mogła darować sobie tej okazji, aby zaznaczyć, że ich smartfony mają kompletne zestawy. W tym również Samsung dołożył swoje trzy grosze, które… czas usuwać. Z racji, że zbliża się premiera serii Galaxy S21, a plotki są jednoznaczne, to możemy uznać, iż Koreańczycy pośrednio je potwierdzają.

Samsung nieoficjalnie potwierdza pozbycie się ładowarek z zestawu? Posty po premierze Apple usuwane

samsung galaxy s21 ladowarka usuwanie postow

Jak tylko poznaliśmy nowe smartfony Apple, Samsung ogłosił, że smartfony z serii Galaxy dostarczają wszystko, co potrzebne – w tym także podstawowy zasilacz do ładowarki. Oczywiście działo się to w Stanach Zjednoczonych, gdzie przytyki obu marek są więcej niż czymś oczywistym. Dzisiaj jednak tych postów już nie znajdziemy, co przez niektórych może zostać określone… a nie mówiłem? Tak, o tym, że Samsung również chce zrezygnować z ładowarek w zestawach, mówiono od dawna. Nawet na długo przed premierą iPhone’ów 12. Z racji, że w każdej legendzie jest ziarenko prawdy, tak najwidoczniej w tym wypadku osoby odpowiedzialne za marketing Koreańczyków w Stanach Zjednoczonych poszli o krok za daleko.

Zobacz też: Europejskie ceny Galaxy S21 w Sieci – Samsung nie podnosi poprzeczki.

Mimo wszystko nie traktujmy tej sytuacji jako formy ataku w stronę Samsunga. Usunięcie postów to po prostu znak, że plotki są prawdziwe. Koreańczycy faktycznie w wybranych regionach mogą zmniejszyć zawartość pudełek z Galaxy S21 o zasilacz ładowarki. To również ma dotyczyć Europy, więc… dbajmy o środowisko i nie wyrzucajmy starych akcesoriów.

Źródło: Gizchina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.