ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Realme Watch S premiera

Data premiery Realme Watch S Pro przestała być tajemnicą – kiedy zadebiutuje nowy smartwatch?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Realme to firma, która zdobywa popularność w zastraszająco szybkim tempie. Producent już od dawna nie ma w swoim portfolio tylko smartfonów – oferuje też m.in. smartwatche i słuchawki bezprzewodowe. Tak się składa, że dziś poznaliśmy datę premiery Realme Watch S Pro, czyli ciekawie zapowiadającego się zegarka. Dobra wiadomość jest taka, że długo już nie poczekamy.

Data premiery Realme Watch S Pro ujawniona

Data premiery Realme Watch S Pro

Realme Watch S Pro przewijał się w nagłówkach już wielokrotnie. Na szczęście dziś w końcu dowiedzieliśmy się, kiedy smartwatch zostanie oficjalnie pokazany. Otóż jego premiera odbędzie się już 23 grudnia, czyli na dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia. Co ważne, nie jest to żadna plotka, a oficjalna informacja pochodząca prosto od Realme.

Zobacz także: Dlaczego warto kupić realme 7i? Trzy najważniejsze zalety

Realme Watch S Pro będzie miał 1,39-calowy ekran AMOLED z funkcją Always-on-Display. Korpus smartwatcha zostanie wykonany ze stali nierdzewnej, więc o jego wytrzymałość nie musimy się obawiać. Jeśli chodzi o baterię, to zegarek ma działać na jednym ładowaniu nawet do 14 dni. Akumulator będzie można napełnić od 0 do 100% w zaledwie 2 godziny. Z istotnych funkcji, które znajdą się na pokładzie Realme Watch S Pro, warto wymienić m.in. czujnik pulsu i miernik SpO2. Rzecz jasna producent nie zapomniał o wodoszczelności, której potwierdzeniem będzie certyfikat 5 ATM. Na chwilę obecną to wszystko, co wiemy o tym zegarku. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na jego premierę.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy