Oppo Watch LTE (46 mm)

Oppo Watch LTE w Polsce – do sprzedaży trafia wersja 46 mm z eSIM

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Oppo Watch LTE pojawia się w Polsce w wersji 46 mm, czyli największej z możliwych. Tym samym osoby, które czekały na premierę urządzenia w naszym kraju, mogą już je zamawiać. Smartwatch ma całkiem sporo do zaoferowania, ponieważ wyposażono go w możliwość korzystania z eSIM. Ile trzeba za urządzenie zapłacić i gdzie je można dostać?

Oppo Watch LTE (46 mm) w Polsce

Oppo Watch LTE (46 mm)

Od dziś, czyli od 14 grudnia, będzie można kupować już Oppo Watch LTE w Polsce. Mówimy o smartwatchu o rozmiarze koperty 46 mm i za ten model przyjdzie nam zapłacić 1499 złotych. Jednak Oppo zdecydowało się na to, by obniżyć ceny swoich zegarków w okresie przedświątecznym o 200 złotych. Dotyczy to także innych modeli od producenta, a w przypadku opisywanego tutaj sprawi, że za sprzęt zapłacimy teraz 1299 złotych. Taka cena ma obowiązywać do 27 grudnia, więc jest jeszcze chwila na zastanowienie się nad zakupem.

Co ma do zaoferowania Oppo Watch w tej wersji? To smartwatch, który działa na systemie Wear OS od Google, więc pozwala m.in. na płatności zbliżeniowe w wykorzystaniem Google Pay. To jest w Polsce coraz popularniejsze, więc taka funkcjonalność może się bardzo przydać. Dużym plusem tego modelu będzie też to, że da się z niego korzystać, jak z telefonu. To dzięki funkcji eSIM, która jest dostępna w tym modelu. W ten sposób będzie można wychodzić z domu tylko z zegarkiem na ręce, a nie z telefonem.

Zobacz też: Czy jesteśmy już uzależnieni od usług Google?

Zegarek w Polsce dostępny będzie w kolorze czarnym, ale paski można w nim zmieniać dowolnie. Urządzenie wyposażono w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,91 cala, co przekłada się na rozdzielczość 402×476 pikseli. Sprzęt nie jest przy tym gigantyczny (wymiary: 46×39×11,35 mm), więc nie powinien przeszkadzać podczas codziennych zajęć. Zegarek wyposażono w procesor Qulacomm Snapdragon 3100, a całość jest wodoodporna (do 5 ATM). Jeżeli ktoś czekał na taką wersję sprzętu, to teraz ma już okazję ją kupić.

Źródło: Oppo informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy